Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire veszélyes Budapest?

Mennyire veszélyes Budapest?

Figyelt kérdés
Gondolok itt mindenre amire csak lehet.
2011. ápr. 15. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
szerintem eléggé: zsebtolvajlás, szegénység, veszélyes emberek, szar közbiztonság. Persze vannak környékek amik kifejezetten biztonságosak de vannak ahova nem szívesen mennék be.
2011. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem nem veszélyes. A Blaha környéke az, meg még 1-2 gettókörnyék, de arrafelé nem kell járkálni...
2011. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

félni azért nem kell...

éjszaka oda kell figyelni, de azért a Blahán sem fognak automatikusan kirabolni/megtámadni, nem kell paranoiásnak lenni, csak oda kell figyelni.

2011. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Eddigi életem 32 éve alatt semmilyen atrocitás nem ért.

Persze vannak áldozattípusok, nekik gyakorlatilag bármilyen hely veszélyes lehet...

2011. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 szamóca. ***** válasza:
100%
hát én kimondottan áldozattípus vagyok :) de azért pest akkor sem egy életveszélyes hely. a zsebtolvajlás főleg tömegközön elég "sűrű", de általában az öregek és a kisebb városból érkezők túlspilázzák ezt. ha végigmész pesten egyáltalán nem biztos hoyg lesz valami bajod. vannak környékek amiket jobb kerülni, de ott sem tuti halál ha átmész rajta.
2011. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
velem soha semmi nem történt, pedig jártam sokat éjszaka. Egyedül is. Mondjuk ilyen hétker,nyocker dzsumbujba nem mentem be
2011. ápr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20:57 Ezt mond annak akit a blahán fényes nappal raboltak ki. Ismerek ilyet. Tele van az ott suttyókkal, persze nem azt mondom hogy ha arra jársz tuti kirabolnak, de ott azért nm árt vigyázni.
2011. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

tegnap 23:20

Egy ismerősömet meg vidéken zsebelték ki.. szóval bárhol előfordulhat,

Én 39 éves vagyok és Kőbányán élek.

Soha nem történt velem semmi olyan amitől félnem kéne..De ez nem jelenti azt,hogy nem árt óvatosnak lenni..Este bizonyos helyeken ne mászkáljunk egyedül.Egymagadban a sötétben a népligetben ne sétálj..

2011. ápr. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem veszélyes, még a nyócker sem annyira, csak fel van fújva


sötétben is bárhol lehet nyugodtan járkálni, egyedül a tömött tömegközlekedésen lehet zsebelés, vagy diszkós éjszaka lehet késelés, de ez a Föld összes helyén így van

2011. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semennyire sem veszélyes, igaz én nappal közlekedem, este 22.00 után már nem.
2011. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!