Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten mit érdemes megnézn...

Budapesten mit érdemes megnézni gyerekes családnak?

Figyelt kérdés

Vidámpark,Zoo,Tropicariumon kívül és melyik strandot ajánlanátok ahová a belépő elfogadható is?

Libegőről mi a véleményetek?


2011. júl. 12. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves(ek) a gyerek(ek)? Ha már idősebb és érdeklődik a művészetek iránt is esetleg, akkor: Nemzeti Múzeum, Szépművészeti Múzeum, Nemzeti Galéria.

Jó kis vásárolgatós, nézegetős hely a Mammut.

Ezen kívül: Millenáris Park, Mátyás- templom, Halászbástya, Budai Vár (én ki nem hagynám).

Strand meg szerintem legjobb a Palatinus.

2011. júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Millenáris Parkban tényleg szoktak jó gyerek programok lenni.

[link]

[link]


A libegő tök jó, de egy gyerek általában félúton elkezd unatkozni rajta. :)

+Amit első írt.

2011. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én gyerekkoromban imádtam a libegőt, egyáltalán nem tartottam unalmasnak :) (+fogaskerekű és gyermekvasút, amivel feljutsz oda, már önmagában egy élmény)
2011. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kislány 4,5 éves.
2011. júl. 12. 09:47
 5/5 anonim válasza:
Az állatkertet ajánlom, nagyon szép szinte egész napos program, és pénztárca kérdése a vidámpark is. / kicsit húzós árak/ Googlebe ha beírod az említett helyeket az árakról kapsz felvilágosítást
2011. júl. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!