Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Te lakókörnyezetedben mennyire...

Te lakókörnyezetedben mennyire elterjedt dolog az elvándorlás?

Figyelt kérdés

Én Kelet-Magyarországon élek és sok ismerősöm vagy munkatársam már kiment külföldre.

Nálatok mennyire elterjedt a külföldre költözés?


Az ország melyik részén élsz?Mennyire van ott munka?



2014. nov. 5. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En mar kijottem kulfoldre :)
2014. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az ország nyugati felében élek, nem azt mondom, hogy rengeteg munkalehetőség van, de azért akad. Nemrég volt a gimnáziumi osztálytalálkozóm. Fura érzés volt, hogy a harminc fős osztályból öten tértünk vissza az egyetem után a szülővárosunkba, a többiek mind máshol, leginkább Budapesten vagy külföldön élnek. Nekem szerencsém van, hogy találtam itt a végzettségemnek megfelelő - gépészmérnök - állást.
2014. nov. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En alapjaban veve egy nyugati hataron fekvo varosbol vagyok, tolunk nagyon kevesen vandoroltak ki hosszabb idore. Viszont a fel varos Ausztriaba ingazik melozni.
2014. nov. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon. Az ismerőseim nagy része Ausztriába vagy Németországba ment. Nemsokára megyek én is.
2014. nov. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
aki teheti elmegy, orbán tönkreteszi az országot
2014. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolso, ez az elvandorlas nem magyar sajatossag es a kelet-kozep EU orszagokbol nem is MO-rol mennek el legtobben.

Azaz ha nem lenne OV akkor is ugyan ez lenne a helyzet.

2014. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem annyira(Kozép-Mo.) de azért mert nagon nacionalisták vagyunk, még akik kulfoldre mentek azok is mind nacionalisták.
2014. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi években már 2szer többen mentek ki -kényszerből- mint 1956-ban!!
2014. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már én is kint vagyok, a legtöbb barátom-ismerősöm már szanaszét vannak a világban.
2014. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Singham ***** válasza:
40%

Megkérném azokat, akik minden problémánál Orbánozni tudnak csak azok inkább töröltessék magukat. Elárulom, hogy nem csak Orbán alatt mentek ki, ugyanúgy mentek ki Gyurcsány és elődjei ideje alatt is.

Kérdező: Nagyon. A településen ahol élek a fiataloknak a fele kint van már külföldön. De ahogy leírták nem csak nálunk jellemző ez, még Angliában is nagy a fiatalok elvándorlása más országba.

2014. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!