Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Te lakókörnyezetedben mennyire...

Te lakókörnyezetedben mennyire elterjedt dolog az elvándorlás?

Figyelt kérdés

Én Kelet-Magyarországon élek és sok ismerősöm vagy munkatársam már kiment külföldre.

Nálatok mennyire elterjedt a külföldre költözés?


Az ország melyik részén élsz?Mennyire van ott munka?



2014. nov. 5. 20:02
1 2
 11/12 karador válasza:
A régi cimborák, akikkel együtt nőttem fel 10-ből 7 külföldön él, a többiek (velem együtt) még itt. Jövőre mi is megyünk.Bár mi Budapesten élek, nem csak a munkalehetőség a gond. mert ugyan van munka, de milyen? Elvi okai is lehetnek az elvándorlásnak...
2014. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szüleim tavaly kiköltöztek az Államokba, mivel nekem 1 évem maradt az egyetemen így azt még befejezem itt, de utána én is megyek. Nagyszüleim 3 éve költöztek ki szintén az USA-ba ahogy nagybátyámék is. A családból szinte már csak én vagyok itt, többiek már Amerika levegőjét szippantják. Kelet-Magyarországi vagyok a román határ mellől, munka semmi de nem is várható. Aki teheti menjen külföldre.
2014. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!