Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » El merjek indulni Tatabányáról...

El merjek indulni Tatabányáról Budapestre vonattal?

Figyelt kérdés
A Keleti pu. mellé kell mennem. Bevállalható a vonat? Tapasztalat? Járnak? Késnek? Mi van hazafelé (Bp-Tatabánya viszonylat)? Kelenföldig mennék és onnan BKV-val a Keleti mellé, hogy ne a Keletiben kelljen a vonatról leszállnom. Vagy inkább busz?
2015. szept. 6. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Mitől félsz ???
2015. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mitől félek? Attól, hogy a vonatok nem járnak rendesen és nem érek oda, vagy órákat dekkolok valahol és várok.
2015. szept. 6. 21:07
 3/8 anonim ***** válasza:
kelet felé még nem annyira gáz menni, mint nyugat felé
2015. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Indulj el gyalog, hátha a bkk utánad küld pár buszt.:d
2015. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De hazafelé nyugatnak megyek én is! Éppen ez érdekel, hogy Pestről (mondjuk Kelenföldről) eljutok-e Tatabányáig, vagy a vonatok annyira kiszámíthatatlanul közlekednek, hogy inkább meg se próbáljam. Örültem volna, ha olyan válaszadót találok, aki a napokban vonatozott ezen a vonalon.
2015. szept. 6. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyeld a vonatinfót, ott láthatod a vonatok mozgását, késését.
2015. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Semmi nincs a keletibe, nyugodtan johetsz, jarnak a vonatok rendesen
2015. szept. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Annyit tudok csak mondani, hogy a hírek szerint a Keleti Pályaudvar környéke lecsendesedett. (Én a Keletinél személy szerint augusztus 27.-én jártam utoljára. Akkor még békésen üldögéltek a migránsok.) Utána kb. 1-2 nappal törtek ki a lázadások, melyek kb. 1 hétig tartottak.


Most éppen a Csongrád megyei Szeged közeli térségben Röszkén folytatódnak a harcok - ott már a legfrissebb hírek szerint a rendőrök is feladták a védelmet. Állítólag a családos bevándorlók békésen várakoznak, csak az egyedülálló fiatal férfiak támadnak - kifejezetten agresszíven.

2015. szept. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!