Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balassagyarmatról Budapestre...

Balassagyarmatról Budapestre busszal?

Figyelt kérdés

Sosem utaztam még busszal arrafelé és jártas sem vagyok Budapesten de lenne ott egy fontos programom.

Balassagyarmatot megelőző faluban lakom,tehát először Balassagyarmatra utaznék és onnan Budapestre.

Diák vagyok,mekkora lesz a jegy ára? Hol lesz a végállomás? Valaki esetleg lenne olyan pontos hogy megtudná mondani nekem hogy hány órakkor érnék oda és mikor indulna busz visszafelé?


Előre is köszönöm!



2015. okt. 10. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Balassagyarmatról minden egész órában indul busz Budapestre, másfél óra alatt van a Újpest-Városkapunál, az a végállomás. Visszafelé mindig félkor indulnak. Vannak időszakok (például péntek délután), amikor félóránként. De egyébként miért nem nézed meg a Volánbusz menetrendjét a neten?

[link]

2015. okt. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!