Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van kedvenc városod/falvad...

Van kedvenc városod/falvad Magyarországon? Ha igen, akkor miért az a kedvenced?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Van. Azért az a kedvencem, mert közel van a Balaton, közel van Budapest, és ott a Velencei-tó.
2016. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém, mert imádom a hangulatát, a dimbes-dombos kacskaringós utakat, plusz közel van a Balaton.
2016. jún. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Balatonalmádi. Kellemes hangulat, szép emlékek... És idén nem jutok el 😞
2016. jún. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Veszprém. A Bakony és a Balaton között, tökéletes helyen van, dimbes-dombos kisváros, ahol bármit megtalálok, amire szükségem van. Sok s zöld, a forgalom nem vészes, jó a közbiztonság és kedvesek az emberek. Nagyon ideális lakóhely! :)
2016. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
70%

Én nem voltam túl sok helyen, de Szegedet szerettem eddig a legjobban. Még se olyan zsúfolt, mint Budapest, de mégis meg fog ugyanúgy meg fog a látvány, hogy folyó szeli át a várost. Halászlé meg sok gyümölcsöt termesztenek a kornyeken. A legtobbet ott sut a nap az orszagban :)

Pècs mellett lakom amúgy.

Egyszer meg fogom nézni Veszprémt. Nagyon szimpatikusnak tűnik a leírásotok alapján :)

2016. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még nem jártam ezekben a városokban, de felkeltették az érdeklődésemet. :)
2016. júl. 13. 22:20
 7/7 anonim válasza:

Sopron: mert gyönyörű és érdekes város

Záhony: messze van pesttől és nyugodt környék plusz közel van Debrecen és Nyíregyháza

2017. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!