Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapestre szeretnék menni...

Budapestre szeretnék menni vonattal!?

Figyelt kérdés

Nyíregyházáról szeretnék felmenni Bpestre vonattal . Csak egy a baj sose ültem még vonaton. Nem tudom hol kell leszállni és azt se tudom hogy melyik a Keleti , Nyugati pályaudvar. 18 éves vagyok.

Lehet hülye kérdés de remélem segítettek.....köszi!



2016. aug. 5. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:

elvira - ezen az oldalon beírod az adatokat és ott a menetrend - beírod a dátumot is A Keletibe érkezik

HA kiválaszottál egy mefelelő időponott, a "visszaút " fülön a visszautat is tervezd meg. A vonat indulása előtt min félórával vewdd meg a jegyet az állomáson.

[link]

2016. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

* javítás: Ha kiválasztottál egy megfelelő időpontot *vedd

Érthető egyébként? Ott van a lejjebb a menentrend, indulás, érkezés jegyár

2016. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Keleti/Nyugati a végállomása a vonatnak - eltéveszteni sem lehet: ott, ahol teljesen kiürül a vonat. De időpont szerint is tudsz tájékozódni: ha tudod, hogy 15.14-re kell a vonatnak felérnie, akkor 15.10-kor már tudod, hogy közeledtek...


Aztán segítségül, hogy jobban tájékozódj, belinkelem Neked ezt, mert valószínűleg akkor ezt sem ismered:


[link]


Útvonalat is tudsz vele tervezni, tömegközlekedést is látod, ha kinagyítod, stb.

Nem fog senki várni Budapesten?

2016. aug. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vfrtom válasza:
14%
Nem a kérdés hülye, hanem te.
2016. aug. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-es, sokat "segítettél" a kérdezőnek.


"Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna..."- tartja a mondás.


A kérdező becsületesen bevallotta "gyengeségét", hogy még sosem ült vonaton - tisztelet ezért érte, hogy egyáltalán le merte írni!

Azért, mert Te akkor ász vagy, hogy már a pólyában Nobel díjat kaptál, mindig mindent tudtál, attól még nem kell a másikat lehülyézni.

2016. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A www.mavcsoport.hu oldalon tudod megtervezni az utazásodat. Indulási, érkezési időt tudsz nézni, árat is és az átszállások számát.


Nyíregyházáról legjobb InterCityvel jönni Budapestre, óránként jár a Nyugatiba és kétóránként a Keletibe. Ez a végállomásuk is. Ha menet közben kíváncsi vagy, késtek-e, mentsd le előre a menetrendet vagy használd a vonatinfo.mav-start.hu oldalt.


Budapesten bármelyik pályaudvart választhatod, jó helyen van mindkettő.

2016. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 vfrtom válasza:
0%
5-ös, te is sokat segítettél neki. Tudod magad szemében a szálkát.... Azért 18 évesen olyan impotensnek lenni , hogy nem tudja az interneten megnézni, vagy kisétálni a pályaudvarra, hat ne haragudj, az szánalmas. Nem Nobel-díjról volt szó, hanem menetrendröl. Én 17 évesen egy hét alatt a Békescsaba-Nyíegy-BP-Pécs utat oda-vissza megjártam egyedül, bár akkor még nem volt internet. És anyukám sem volt ám ott. Szóval ennyi, nem a kérdés a hülye.
2016. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4,7, tudod az a helyzet, hogy a 3-asés az 5-ös is én vagyok - szóval ez nem jött be, hogy más szemében a szálkát...


De úgy látom, az igen, hogy a dolog lényege, hogy Te mekkora ász vagy, mert Te már ezt is tudod meg azt is.

Képzeld, én meg már 18 évesen tudtam egy csomó mindent főzni, mégsem hülyéztem le a 23 éves ismerősömet, amikor megkérdezte, hogy kell zöldborsó főzeléket főzni... Egyik ember ebben jó, a másik abban - ettől sokszínű az élet :-)

2016. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ^-^ és hogy segítettetek.

Ez fontos volt nekem !! (^-^)

2016. aug. 6. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!