Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tériszonyosként hogyan fogom...

Tériszonyosként hogyan fogom megélni a libegőzést?

Figyelt kérdés
A családom nagyon szeretné kipróbálni szombaton Lillafüreden! Nagyon félek a magasban! Inkább ne menjek? Nem szerettem volna kihagyni a panoráma miatt! Kutyát felengedik?
2016. aug. 31. 14:41
 1/6 acelsziv ***** válasza:
össze fogod brunyálni magad.
2016. aug. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy mar felvidd a kutyadat libegozni, milyen allatkinzo vagy te?


Ha felsz a magasban akkor te se menj libegozni.

2016. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz időd besz...ni. :D A panoráma jobban le fog kötni. :D

Bár egyik ismerősömet fogasozni vittük el. :D

Alig várta, hogy leérjünk.:D Igaz tettük alá a lovat.

2016. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutyát nem engedik fel, balesetveszélyes.

Én csak a zugligetiről tudok nyilatkozni. Én is tériszonyos vagyok, amikor egyedül mentem fel, kicsit fostam, de amikor ült mellettem valaki, akkor nem volt semmi gond.

2016. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ausztriában láttam kutyát libegőzni, szerintem felengedik, csak jegyet kell venned neki is.

HA nagy a tériszonyod, akkor lehet, hogy félni fogsz. Ne nézz le, csak oldalra!

2016. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire érdekel a panoráma, akkor nem vagy tériszonyos....mert én az vagyok, és egyáltalán nem érdekel a panoráma, mert rettegek a magasságtól.

Felbaktattam Esztergomban a Bazilika tornyában csigalépcsőkön, de az egy zárt helyen volt, a végén azt mondták, hogy akkor körbe lehet járni kint a kupolát, ami egy csirkehálóval volt csak körbekerítve, áááááááá már szakad rólam a víz :((((((((

2016. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!