Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » London Heathrow-n elhagyott...

London Heathrow-n elhagyott hátizsákom előkerülhet, ha elmegyek érte?

Figyelt kérdés
Jöttem vissza Texasból és nagyon rosszul voltam a Heathrow-n úgyhogy már minden gondolatom a hazaérkezés körül mozgott, így figyelmetlenségből ott hagytam a hátizsákom. Benne van minden iratom, az iPadem illetve dolgok amiket kint vettem. Megtaláltam az eltűnt tárgyak oldalán a hátizsákot legalábbis gondolom az lehet mert eléggé véletlen egybeesés lenne ha nem írtam is nekik viszont azt válaszolták, hogy nem találták meg. Az iPadet 10 napon keresztül láttam, egy helyen volt ráadásul elvileg ott ahol a talált tárgyak vannak. Úgy döntöttem kimegyek érte Londonba mivel látom, hogy egyáltalán nem foglalkoztak azzal, hogy keresem. Ott helyben oda fogják tudni adni nekem ha mondom hogy az az enyém?

2023. okt. 2. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, de meg lehet próbálni, ha neked annyit megér.
2023. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem teljesen értem. Kik írták, hogy nem találták meg?
2023. okt. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2023. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szálltál fel a gépre, ha minden iratod a hátizsákban volt?
2023. okt. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A Smartecarte-tól írták, hogy nem érkezett be a csomag a talált tárgyak osztályára, amit én nem hiszek el, szimplán csak nem érdekelte. Az útlevelem nálam volt, az az egyetlen iratom amim jelenleg megvan
2023. okt. 3. 13:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a kérdés? Ha nem hiszel annak, amit kaptál infót, akkor menj oda, és nézd meg személyesen.
2023. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány napja történt ez? A talált tárgyak osztályára szerintem nem azonnal kerül be.
2023. okt. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

En egy londoni buszon hagytam el a hatizsakom

Azonnal jelentettem, de kb. ket honap mulva szoltak, hogy megvan


Szoval lehet csak ido kerdese a repteren is

2023. okt. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előkerült?
2023. okt. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!