Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn lehet netezni?

Repülőn lehet netezni?

Figyelt kérdés

nov. 14. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Lehet
nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, de repülőüzemódba kell rakni a telefonod. Akkor mégis hogyan? A repülőknek szokott lenni wifi hálózata, azzal lehet internetezni, saját mobilnettel nem.
nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyiken igen, valamelyiken nem.
nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Hagyományos légitársaságok gépein van, hogy van wifi, valaki ingyen is ad egy keveset, de a legtöbb fizetős. Messenger meg email nagyjából a kapacitás, UHD filmezésre ne készülj.
nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Odafent nincs lefedettség, ezért kell repülő módba tenni a telefont, mert az állandó hálózatkereséssel gyorsan lemerül, illetve a tornyoknak is galibát okoz, hogy időnként befogja, csatlakozna, de mire csatlakozik már rég elhagytad (a repülő a földön is 10 másodperc alatt kimenne egy torony hatósugarából, fent, mivel gömbökben sugároznak, még rövidebb idő alatt kimegy).

A nagyobb légitársaságok nyújtanak wifi szolgáltatást, de általában fizetős (már aki nem tudja hogyan lehet a captive portálokat megkerülni). Persze nem gyors, főleg ha az óceán felett halad a gép, mert ez speciális technológiával működik, nem úgy mint a mobilnet.

nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
WizzAir, Ryanair és Easyjet gépeken (klasszik fapados) én még nem találkoztam ilyennel, Eurowings-en már igen, a nagyobb légitársaságok gépen pedig mindig van fizetős wifi (de legalább olyan lassú, mint amilyen drága).
nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább aludjál, megéri
nov. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Jó pénzért lehet. Az ingyenestől ne várj semmit, szinte semmire nem jó annyira lassú.


5#-ös, a telefont még véletlenül se azért kell repülőmódba tenni mert gyorsan lemerül. 😂😂😂

nov. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet venni netet a legitarsasagtol de en meg nem probaltam. Elmiletileg arra jo hogy irj uzenetet, email de videokat nem tudsz vele nezni
nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tölts le valami filmet vagy többet a telódra és nézd azt, vagy ugyanezt eljátszhatod zenével is. Én mindig ezt csinálom.
jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!