Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Jelenleg melyik légitársaságga...

Jelenleg melyik légitársasággal tudom elküldeni egyedül Angliából Magyarországra a lányomat aki 12 éves?

Figyelt kérdés

A British Airways most behozta az új szabályzatot miszerint 16 éves kortól lehet csak egyedül repülni, de a szabályzatban azt mondják hogy akiknek legkésőbb február 29-ig van foglalásuk azokra a régi szabályok vonatkoznak.

Ez akkor azokra is vonatkozik akik most vesznek jegyet mondjuk karácsonyra?



2015. okt. 27. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg reptéri információ? Vagy repjegyeladással foglalkozó céget megkérdezni? Ők átlátják ezt.
2015. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, mennyire fogják tudni ezt itt megválaszolni, mert ez egy nagyon speciális kérdés. Legbiztosabb az lenne, ha a British Airways-t kérdeznéd meg - egy telefont megér :-)
2015. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Szeretném ha tudnád, vannak kérdések, amikre az ember alapvető erkölcsi okból nem válaszol.

Vannak helyzetek, amikor egy légitársaság ugyanúgy tesz. Nem azért nem fuvaroz, mert nem lehet, hanem mert nem szabad.


Lehet, szabad, okos és buta nem ugyanazt jelenti.


Tudom, te öntudatos kérdező vagy, a lányod meg nagylány.

Bízz abban, lesznek jelentkezők.

2015. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!