Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egymás mellé szóló repjegyek?...

Egymás mellé szóló repjegyek? Hogyan tudom megoldani, ha nekem oda-vissza szól meki meg csak ide, így külön kell megvásárolnom?

Figyelt kérdés
sziasztok! olyan kérdésem lenne, hogy én Londonban vagyok de a párom Magyarországon.. Karácsonyra haza utazom és jönne velem már visszafele. a kérdésem az lenne, hogy én oda vissza jegyet vásárolok, neki meg csak ide fele. hogyan tudom meg oldani, hogy egymás mellé szóljanak a jegyeink ha külön veszem meg őket? Fontos lenne mert ő még nem ült repülőn és fél a drágám. Én meg még soha nem vettem repülőjegyet. nagyon köszönöm, ha segíteni tudnátok!!! Utána néztem már pár oldalon de sehol nem találtam választ. Köszi, köszi, köszi!!!!!

2015. nov. 24. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Attol fugg, kinel veszel jegyet, melyik legitarsasagnal.


A fapados legitarsasagoknal nincsen helyjegy (nem te valasztod ki hogy hol szeretnel ulni, hacsak nem veszel "extra legroom" jegyet, amikor is egyertelmu hogy az elso sorban ulsz), tehat ebben az esetben ugy tudod megoldani, hogy egyutt szalltok fel, es oda ultok le, ahol 2 hely van.


British/KLM/etc. "normalis" legitarsasagoknal amikor becsekkoltok tudjatok majd jelezni, hogy hol szeretnetek ulni, illetve hogy egymas mellett.

2015. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mine úgy oldották meg, hogy felhivtuk a légitársaságot, hogy két foglalás lenne, különböző neveken, mindenképp egymás mellett akarunk ülni, meg lehet e oldani. Gond nélkül meg lehetett
2015. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, wizzairnél minimális pluszpénzért foglalhatsz helyet, egyébként találomra beültet valahova (rögtön látszik is a felajánlott hely). Nézz körül a társaság honlapján.
2015. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ryanairrel utaznánk. egy kártyával, egy e-mail cimmel.. ha más nem megkérünk valakit had üljünk egymás mellé. szerintem vannak még jó emberek is a világban, mondjuk egy repülőgépen velünk. :) legalábbis remélem!!
2015. nov. 24. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Az teljesen kizárt, hogy fizessetek nyamvadt 5 eurót a helyfoglalásért???
2015. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megoldva! Köszönöm a kedves válaszokat!

Az utolso kommentelonek meg üzennem, hogy nem tudtam, hogy a rayanairnel lehet e foglalni.. De sikerült! ;) ma is tanultunk valamit :) illetve remelem h ettol majd jobban alszik :)) de pont az ilyen emberek nem hiányoznak a földről.. Semmi emberiség.. Ugy ahogy a kedvesség is hiányzik belőlük..Jobb helyük lenne a föld alatt békességben :)

Üdv: egy 21eves lány ;)

Peace&Love!

2015. nov. 24. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, az utolsó kommented alapján te se vagy különb, mint az előtted szóló. Sőt, sokkal rosszabb vagy. Halálát kívánni valakinek, csak mert feltett egy kérdést, amit te sértésnek vettél. ... Szegyellheted magad
2015. nov. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!