Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nektek melyik legitarsasag...

Nektek melyik legitarsasag kulseje tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy nem ez a fontos egy utazasnal, a kerdes csak kivancsisagom kielegiteset szolgalja :)

Nalam szemely szerint a KLM viszi a palmat, egyszeru, de szerintem az a kek szin valami csodaszep*.* es termeszetesen a MALEV magyar zaszlojat is nagyon felemelo volt latni valahol annak idejen.



2016. júl. 12. 04:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Majd ha sok légitársaságot megismersz, rengeteg másfajta festést fogsz látni.

Aztán ráérzel, hogy mindegyik szép. Később megérted, hogy a kérdésednek semmi értelme sincs. De addig még sokat kell bejárnod abba az iskolába.

Tényleg... Milyen iskolába jársz?

2016. júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Jezusom elso... ez mar a "kossunk bele mindenben mert frusztralt vagyok" - magasiskolaja. Szerinted ha valaki tiz alma kozul el tudja donteni hogy melyik tetszik neki a legjobban akkor, mar rogton gyerekes meg meg kell kerdezni milyen iskolaba jar? Asd mar el magad a hulyesegeiddel egyutt.
2016. júl. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Most mar semmilyenbe, egy egyszeru recepcios vagyok, aki igyekszik bejarni Europat es egyszer majd talan a vilagot is. Es hidd el, nem egy legitarsasagot lattam mar, plane, hogy a hobbim a repteri fotozas.

Egyebkent ez mit szamit a kerdes szempontjabol? Egy 12 eves is kivancsi lehet, kinek mi tetszik meg egy 70 eves is. Nem ertem, miert kell egy teljesen provokaciomentes, kulturaltan megfogalmazott kerdesnel is azonnal belekotni az emberbe.

2016. júl. 12. 07:31
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Omam air
2016. júl. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Finnairnek a Marimekkos gépei nagyon tetszenek, illetve jópofa a Norwegian is, hogy híres embereket festenek a gépekre.
2016. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Béluska2016 ***** válasza:
38%
Akkor nézzük ázsiát. Minden kínai nagyvárosnak külön légitársasága van: Nem csak China Air, de van Xiamen, Shenzhen is, meg Cathay Pacific Airways és Air Asia is. Meg sok más ország: Malaysia Airlines, Singapore Airlines, Indonesia Air, Philippine Airlines, de a thai gépek lila színe gyönyörű, Thai Airways. De nekem a Brunei Darussalam gépein a címer tetszik: Royal Brunei Airlines További jó fénykepezést, képnézegetést!
2016. júl. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, a Thai Airways, Philippine meg a Finnair Marimekko kulonosen jol nez ki, a thai lila szine meg foleg :)
2016. júl. 12. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Finnairnek van/volt mummi gépe is. Nekem a kedvenc


[link]

2016. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolso, ez nagyon cuki :D kar, hogy nem lathattam, remelem egyszer majd sikerul.
2016. júl. 12. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!