Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Bőröndben vihetek cigit?...

Bőröndben vihetek cigit? Többi lent.

Figyelt kérdés
a bőröndömbe ha belerakok 4 doboz cigit, azt kiveszik, illetve belémkötnek? ha jól tudom, 200 szál a max.(?) de már annyi különböző véleményt hallottam hogy elbizonytalanodtam. előre is köszönöm!

2016. aug. 7. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én véleményem az, hogy az EU hivatalos honlapja szerint 800 szálat lehet vinni az unión belül és azt ott szállítod ahol szeretnéd, például egy bőröndben.


[link]

2016. aug. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Erről tényleg megoszlanak a vélemények. Én pl 2 hónapja voltam szerbiába hazafelé elég rendesen megnéztek mindent. Egy pasit is félreállitottak mellettem és kb 20 doboz cigit vittek. Kaptak fejenként a feleségével 4 dobozt a többit elvették. Ja meg plusz még vámot kellett fizessen ami nem olcsó. Mi italt akartunk hozni 6 üveggel de csak fejenként 1-et lehet ezért 50 000 forint vámot kellett fizetni. Ha nem akkor forgalmi plusz kocsi marad. Úgyhogy járj utána mindennek!
2016. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ja, és nem érdemes letagadni semmit. Előző voltam
2016. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 Nagyon nem mindegy, hogy EU-n belül vagy kívül utazik valaki, a kérdező pedig pont ezt nem írta meg.
2016. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Dublinba fogok utazni, Írországba, Aer Lingussal vagy Ryanairrel, még nem tudom. Ott úgy tudom nagyon drága a cigi, akár 3x annyi is lehet mint itthon, ezért szeretném inkább Magyarországról vinni.
2016. aug. 7. 09:41
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Írország EU tagja, 800 szálat vihetsz (egyébként a fene se ellenőrzi), és ott viheted, ahol akarod (kézi poggyász vagy feladott).
2016. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 homo ludensz válasza:

Írod hogy ott drága a cigi ahova mész. Az attól függ mihez viszonyítod. Nekem itthon is drága 1000 forintér 19 szál cigi ami egy dobozban van és átlagos cigit szívok. (Viceroy)

Lehet hogy az ottani jövedelmekhez képest nálunk olcsó mert az ottaniakat nem ismerem.

2016. aug. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :) szerintem a feladottba belerakom majd, remélem akkor nem lesz semmi gond.
2016. aug. 7. 13:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Basszus, azt olvastam, hogy : Börtönben vehetek cigit? :)
2016. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
😂😂😂 ez tetszett. amúgy azóta már voltam, és minden probléma nélkül, végül 2 kartont vittem. Senki nem nézte. Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 26. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!