Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kifizeti az Air France az...

Kifizeti az Air France az eltörött bőröndömet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Air France légitársaság eltörte a bőröndömet, és nem fizette még ki (nem is fogják szerintem) már egy hónapja vitatkozok velük, de nem csinálnak semmit csak üres mailaket kapok tőlük.. Valaki valami tapasztalat?



2016. szept. 3. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Az Air Francenek semmi koze a borondodhoz. Azt a foldi kiszolgalo szemelyzet dobalja es esetenkent tori ossze, nem az air france sztyuvi. De hogy pontosan hol tort el, azt senki nem fogja kinyomozni neked. Ha van biztositasod akkor azt ervenyesitsd maskulonben ennyi volt.
2016. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az air francenak van a weboldalán ilyen reklamációs rész ahol a bőrönd eltörését is meglehet reklamálni.. akkor minek van ott ha nem nekik kell szólni miatta?
2016. szept. 3. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Amint észrevetted, hogy eltörték, azonnal menni a pulthoz és jelezni, ott kitöltenek egy nyomtatványt, onnantól fogva nem a te dolgod. Nekem mondjuk nem fizettek semmit anno, csak papírozgattak szintén, mondták hogy ide meg oda küldjem el a bőröndöt, persze, de pl a Turkish airlines kapásból cserebőröndöket ajánl fel ott helyben azonnal, ha látja hogy nagy a gond és hogy ne legyen probléma a továbbiakban.
2016. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
mentem a pulthoz de nem töltettek ki semmiféle nyomtatványt csak valami kis ragadós valamit rátettek a bőröndre beikszelgették azt csumi.. de nálam is az van,hogy ujjal mutogatnak egymásra,hogy ki a felelős, de nem foglalkoznak a kártérítéssel :(
2016. szept. 3. 11:59
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
A csigazabálók nem is fognak fizetni semmit, nem az állandóan sztrájkoló szarral kell menni, vannak normális légitársaságok is pl a fentebb említett Turkish.
2016. szept. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amikor Egyiptomban voltunk és széttépték a bőröndünket, ki is fizették. Oké, nem az Air France, de talán ők is megtehetnék, nem?
2016. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kifizették anno gond nélkül, bár az nem az AF volt. Jegyzőkönyvet viszont fel kellett volna venni.
2016. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Biztositas???

Anelkul semmit nem fizet az Air France. Tapasztalat.

2016. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a swiss air törte rommá egy transzatlanti úton. nem fizette ki, de küldött helyette egy ugyanolyat. még a reptéren jegyzőkönyveztetve lett a dolog.
2016. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8 Az Air France-nak biztosan van felelősségbiztosítása.
2016. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!