Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi pénzt vesztettetek már...

Mennyi pénzt vesztettetek már repülőjegy foglalások során? Én 83 ezer Ft-ot. Lehetnének a szerződési feltételek "utas barátok"?

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 22:52
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
80%

Kössz, hogy lehúztatok - nem vagyok gondolatolvasó, csak próbáltam... :-)

Mivel a kérdező nem írta, hogy hogyan vesztett 83 ezer ft-ot, azt gondoltam, hogy többször előfordult, hogy foglalt totál olcsón repjegyet, majd nem tudott elutazni - átíratni meg drága. Erre akartam segítségül ajánlani neki a Wizz Flexet.

Azt csak később írta meg a kérdező, hogy sikerült neki fordítva foglalni - arról meg én nem tehetek. Na mindegy...

Kérdező, mégis mire gondolsz, hogy lehetnének felhasználóbarátabbak? Ha Te ellenkező irányban szállsz fel a buszra, mint amerre szeretnél menni, akkor a BKV a lüke vagy a buszvezető? Nem.

Ahogy a barátom mondta egyszer:

"hülyeség ellen nincs orvosság".

2018. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
63%

Egy dologban viszont igaza van a kérdezőnek: fapados cég ide vagy oda, azért lehetne 24 órás ügyfélszolgálat és nem piszok drága, emelt díjason.

Persze, értem én, hogy online foglalás, ne telefonálgasson az ember, de itt is nagyon sok kérdés van, mert nem tudnak betelefonálni és akkor inkább itt kérdeznek - érthető módon.

2018. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

A MÁV szabályzata a fel nem használt jegyre vonatkozóan:

2.4. Kezelési költség felszámítása visszatérítés esetén


2.4.2. A vasút az utas birtokában lévő menetjegy kilométer távolságától függetlenül, a menetdíj visszatérítésekor egységesen menetjegyenként

20% kezelési költséget számít fel.

Ez utas barátabb szabályzat.

Ők miért nem 150%-os felárat kérnek törlés estén?

2018. márc. 10. 13:58
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

Mert a vonatjegy drágább, mint a repjegy :D

És az a vicc, hogy ez majdnem nem is vicc: pl. 6 ezerért elmehetsz Bariba, de vonattal nem teheted meg ugyanennyiért (időben is jóval több, nem csak pénzben)

2018. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Emlékeztek a mobil telefonos ROMING díjakra. Ha csak átlépted a határt +250Ft/perc lenyúlás éveken keresztül.

Mert a szerződési feltételek ilyenek voltak.

Most megszűntek.

Lehetnek olyan szerződési feltételek, amelyekkel az ügyfelek is elégedettek...

2018. márc. 10. 14:09
 16/48 A kérdező kommentje:

Egy fő részére a névmódosítás kb.: 32400 HUF + 3700 HUF tranzakciós díj = 36100 Ft/fő (a napi árfolyam függvényében az ár változhat).


MIÉRT? Azért, hogy ezt olvashassuk a hírekben?


Rekord méretű, 14 millió eurós nyereséget termelt a magyar kötődésű Wizz Air diszkont légitársaság a december 31-ével végződött harmadik pénzügyi negyedévbenl.

2018. márc. 10. 14:13
 17/48 A kérdező kommentje:
A magas névátírás miatt a jegyeket lehetetlen eladni
2018. márc. 10. 14:14
 18/48 A kérdező kommentje:
lemondás esetén nem visszatéríthető a jegy, mivel utasonként, egy irányba 19200 forint a törlési díj. Ennek értelmében a foglalás törlése többe kerülne mint a kifizetett ár.
2018. márc. 10. 14:16
 19/48 anonim ***** válasza:
86%
Fogd már fel hogy nem a légitársaság hibája, higy te nem figyelsz oda.
2018. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
76%
De mielőtt fizetsz többször is kéri, hogy ellenőrizd az adatokat. Miért nem tetted meg? Ja mert elvett volna 1 percet az életedből. Ez a te hibád.
2018. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!