Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Akik tapasztaltak már külföldi...

Akik tapasztaltak már külföldi utazás, szállás foglalás ügyében, túlparázom a dolgot?

Figyelt kérdés

Foglaltam egy szállást egy szálloda hivatalos honlapján, amire kaptam egy kicsit gagyi automatikus visszaigazoló e-mailt. Írtam nekik emailt a kontant email címükre, amire nem válaszoltak azóta se. Megpróbálkoztam hogy írtam a facebook oldalukra is, elolvasták az üzenetet, de arra sem voltak képesek egy választ írni.


Feleslegesen parázom túl.

Csak attól félek, hogy oda megyek, aztán valami folytán majd nem bírnak nekem szállást adni. De amúgy a foglalást igazoló automata email ott van a fiókomban.


Egyébként egy francia világvárosban egy ránézésre színvonalas szállodáról van szó.


2023. jan. 14. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Vicces, hogy nacionalisták, meg csak franciául beszélnek, amikor már minden ötödik ott élő migráns.
2023. jan. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nos, megoldódott?

Én most foglaltam Párizsba, jelenleg azt várom, hogy levonják a pénzt a számlámról, de még nem történt meg. Nyugodtabb vagyok, ha minden előre ki van fizetve. Megnéztem ugyan a booking-on is, de ugyanazokkal a feltételekkel olcsóbban tudtam a szálloda honlapján foglalni, úgyhogy nem volt kérdés.

2023. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem Párizsba, de most foglaltam és írták is az oldalon, hogy nem terhelik a kártyát, azelőtt, hogy megszállnánk. Ez szállásonként változik, hogy melyik hely hogyan dolgozik.
2023. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Itt ez van írva:

Cancellation Policy


Free cancellation before 26 Jul 2023. If cancelled after this or in the event of a no-show at the hotel, 100% of the booking amount is charged and non-refundable.


Deposit


100% excluding extras will be charged when the booking is made.

2023. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Üdv mindenki!


Most ezekben a pillanatokban terhelték meg a számlámat a lefoglalt szállás árával. Holnap fogok bejelentkezni.

2023. márc. 5. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!