Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Most azért nincsenek sokan a...

Most azért nincsenek sokan a balatonon mert az embereknek nincs pénze erre, vagy éppen hogy több van és az igények is nagyobbak, ezért külföldre mennek?

Figyelt kérdés

nem értem hogy miért fontos ez a médiának amugy, a csapból is ez a helyzet folyik, gondolom a turizmus bevétel, adók, áfa, stb.


Nekem csak annyi, hogy nem tudok elmenni 1-2-3 hétre szabadságra nyáron a munkám miatt, ezért csak maradnak a hosszú hétvégék a balatonon, mert az közel van.


meg nekem csak az számit hogy valahol nyugtom lehessen, mert elkezdett bedarálni a kiégés, szorongás, stb és budapesten 0-24 rosszul vagyok, erős testi tünetekkelp, amik természetesen ahogy kiszállok a kocsiból a balatonon, megszünnek.


2023. júl. 9. 10:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

oké aki meg a balatonra megy az meg hülye. Mert én sok helyről ezt kapom.


mondok valamit. rohadtul nem mozgat engem az utazás. Sosem érdekelt, nem élvezkedtem erre. Nekem csak az kell hogy ne fájjon a hasam. Mert velem ezt tette az évekig évtizedekig fennálló stressz és szorongás.

2023. júl. 9. 11:50
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha téged nem mozgat az utazás, akkor ne utazz. Aki meg szeret csavarogni a világban, hadd menjen, mit érdekel az téged?

Amúgy a horvát tengerpart egyáltalán nem menőzős hely, kb fél Magyarország ott nyaral évtizedek óta. Kollégámék 3 gyerekkel voltak lent, olcsóbban kijöttek így egy hétre, mintha a Balatonra mentek volna. Akkor miért ne mennének?

2023. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
de jó már hogy mindenki ilyen született üzleti zseni
2023. júl. 9. 12:35
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ehhezn nem kell üzleti zseninek lenni. Rákeresel bookingon a balatoni, meg a horvát szállásokra...
2023. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"de jó már hogy mindenki ilyen született üzleti zseni" - Kérdező, neked valami komoly komplexusod lehet.

Mi az üzleti zseniség ebben, áruld már el? A heti nagybevásárlásnál is el tudod dönteni, hogy melyik üzletben éri meg beszerezned ami kell, mert olcsóbb, nem? Na, a nyaralás is pont ilyen. Összehasonlítod a lehetőségeket és oda mész, amelyik ár-érték arányban jobbat kínál neked.

2023. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező. Mi is Horvátországba megyünk a családdal. Hogy miért? Mert imádunk oda járni.


Tavaly Új - Zelandon voltunk baráti meghívasra, és nagyon jó volt. Viszont nem "menőztunk" vele, egyikünk se tettünk ki a facebookora egy db képet se. Nem azért utazunk, hogy másokat irritáljunk vele vagy, menőzzünk.


Idén is mehetnénk bárhova, de Horvátországot választotta a család, mert egyrészt közel van, másrészt gyönyörű.


Balatonra is szoktunk menni, de egy két éjszaka elég belőle. Drága minden, a vendéglatosok többsége lehuz és bunkó.


A szállodában a szomszéd szobában veszekednek, a folyosón se tudnak kultúraltan viselkedni egyesek.


Ezek abszolút nem hiányoznak egy nyaralás alatt.


Persze kint is előfordul ilyesmi, de itthon halmozottan.

2023. júl. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%
Horvátországban és Szlovéniában is hasonló árak vannak, mint Budapesten. Mindkét helyen éttermeztünk, 4-en 100 euró körül vacsiztunk átlagosan. Olaszországban is kb ennyi. Balatonon idén még nem voltam, de sztem az is ennyiben van.
2023. júl. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!