Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Bell Apartmants Panzióval...

Bell Apartmants Panzióval kapcsolatban kaphatok válaszokat?

Figyelt kérdés

XIII. kerületben (V. kerület határánál) a Szent István körút 24. szám alatt található a Bell Apartmants Panzió és szeretnék érdeklődni. Azokat kérdezném akik voltak már ott vagy esetleg ott dolgoznak. Feltettem a kérdéseimet emailben de még nem kaptam ezekre a kérdésekre választ:

"Tisztelt Bell Apartmants Panzió!


Szeretnék érdeklődni, feltenni pár kérdést:

Ingyenes a foglalás?

Ellenőrzik, hogy van-e fedezet a bankszámlán?

Ha igen: Mennyi pénznek kell a számlámon lennie?

Szombat, vasárnap is lehet menni azonnal és egyből beengednek a szobába?

Online foglalás helyett személyesen is lehet foglalni?

Mindig van szabad hely? Kevesen járnak oda?

Csak nekem egyedül egy kis szoba mennyibe kerül 1 napra?

Maximum mennyi ideig lehet tartózkodni? Bármeddig?

Milyen iratokat kell magammal vinnem? Csak személyi igazolványt? Megfelel a lejárt személyi is az iPhone képernyőjén mutatva, hogyha még nem csináltattam meg az újat és később az új személyit is felmutatom önöknek?

Előre is köszönöm a választ!"

Ezekre a kérdésekre tud valaki válaszolni? Járt már valaki a Bell Apartmants Panzióban? Előre is köszönöm a választ!



márc. 8. 22:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"A stílusodból meg a sztoriból simán fel lehet ismerni."

Úgy látszik nagyon egyedi vagyok! :D

"nem azt mondtam hogy a panzió áráért kuncsorogsz, hanem azért, hogy felhívja neked valaki."

Nem! Te konkrétan ezt írtad: "Itt meg kuncsorog, hogy valaki hívja már fel a szállodát, mert neki nincs rá pénze." Van pénzem a PANZIÓRA (nem szálloda!!!), nem kértem meg senkit arra, hogy fizesse ki helyettem, csak a kérdéseimre szeretnék válaszokat kapni! Senkitől nem kértem pénzt! Nem tudom elérni őket emailben, nagy valószínűséggel soha nem fogják elolvasni mert lehet már évek óta nem is nézik az email postafiókjukat!

"Minden információt megtalálsz az interneten."

Igen? Ezekre a kérdésekre hol kapok választ az interneten?

"Ingyenes a foglalás?" Nincs leírva az interneten sehol, hogy a foglalás ingyenes-e. Őket kellene megkérdezni emailben (amire nem reagálnak) vagy telefonon.

"Ellenőrzik, hogy van-e fedezet a bankszámlán?"

Ez sincs konkrétan leírva sehol, valahol ellenőrzik, valahol nem, erre is csak ők tudnak válaszolni.

"Ha igen: Mennyi pénznek kell a számlámon lennie?" Erre is csak ők tudnak válaszolni. Ez miért lenne leírva az interneten bárhol is?

"Szombat, vasárnap is lehet menni azonnal és egyből beengednek a szobába?" Ez sincs konkrétan leírva az interneten, én legalábbis nem találtam a helyhez nyitvatartást.

"Online foglalás helyett személyesen is lehet foglalni?" Valószínűleg lehet de nem biztos, ez sincs leírva az interneten.

"Mindig van szabad hely? Kevesen járnak oda?" A hely forgalma nincs fent nyílvánosan az interneten, erre is csak ők tudnak válaszolni vagy olyanok akik ott vannak a panzióban.

"Csak nekem egyedül egy kis szoba mennyibe kerül 1 napra?" Nyílván néztem az interneten a foglalásnál, hogy mennyibe kerül de nincs kiírva, nem is lehet foglalni, vagy legalábbis akkor nem lehetett amikor én néztem, meg fogom nézni újra. Minden szoba foglalt, vagy mi? Ez nekem furcsa.

"Maximum mennyi ideig lehet tartózkodni? Bármeddig?" Ez sincs fent az interneten, erre is csak ők tudnak válaszolni.

"Milyen iratokat kell magammal vinnem? Csak személyi igazolványt? Megfelel a lejárt személyi is az iPhone képernyőjén mutatva, hogyha még nem csináltattam meg az újat és később az új személyit is felmutatom önöknek?" Na most erre a kérdésre a válasz miért is lenne fent az interneten?

"Az árát és az aktuális férőhelyeket is." De azt nem találtam, mintha nem lehetne foglalni. Működik még egyáltalán a hely?

"A vodafone honlapjáról pl ingyen tudsz magadnak SIM kártyát rendelni."

Nem rendelni szeretnék hanem költözés után a 18. születésnapomon veszek magamnak boltban, benzinkúti kisboltban egy feltöltőkártyásat. (Ez is amiatt, mert külföldre fogok költözni és ebben az esetben csak a feltöltőkártyás felel meg nekem. Nem akarok Magyarországon szerződni mobilcéggel.) Csak 17 éves vagyok, még nem költöztem el, ugyan annyi éves vagyok mint tegnap 15:53-kor amikor leírtam. Nem értem honnan veszed, hogy máris betöltöttem a 18-at és elköltöztem...

"Senki nem fogja helyetted felhívni őket."

Tudom, a felnőttéválás és az élet arról szól, hogy mindent egyedül kell megoldani és senki nem segíti a másikat. Hidd el, én ezzel teljes mértékben tisztában vagyok! Csak ez az oldal a GyakoriKérdések ahol sokan segítik egymást (ami nem egy jó dolog egyébként), gondoltam hátha... :)

"Ha nem tudsz egy panziót magadtól felhívni, hoovatovább ilyen alap infókat nem tudsz a neten megkeresni, hogy mennél külföldre??"

Egyébként ebben teljes mértékben igazad van! Mindenki más is teljesen tökéletesen meg tudta oldani az életét segítség nélkül önállóan, nekem is menni fog! Figyelj, ebből az egészből most tényleg úgy jön le, hogy egy életképtelen szerencsétlen vagyok, de ez nem így van. GyakoriKérdéseken elég sok az idióta, gondoltam ha idejövök játszani az idiótát akkor majd segíteni fog valaki. :) De rendben, mostmár akkor kezembe veszem a dolgokat és megoldom egyedül, valahogyan felveszem velük a kapcsolatot segítség nélkül. Köszi! Azzal segítettél a legjobban, hogy nem segítettél, csak így lehet fejlődni. Megoldom egyedül. Nem a telefonálás és az email az egyetlen módja annak, hogy felvegyem velük a kapcsolatot és választ kapjak a kérdéseimre. Innentől kezdve befejeztem a GyakoriKérdések használatát és nem játszom tovább a hülyét, hanem normálisan megoldok mindent!

márc. 10. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!