Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Bell Apartmants Panzióval...

Bell Apartmants Panzióval kapcsolatban kaphatok válaszokat?

Figyelt kérdés

XIII. kerületben (V. kerület határánál) a Szent István körút 24. szám alatt található a Bell Apartmants Panzió és szeretnék érdeklődni. Azokat kérdezném akik voltak már ott vagy esetleg ott dolgoznak. Feltettem a kérdéseimet emailben de még nem kaptam ezekre a kérdésekre választ:

"Tisztelt Bell Apartmants Panzió!


Szeretnék érdeklődni, feltenni pár kérdést:

Ingyenes a foglalás?

Ellenőrzik, hogy van-e fedezet a bankszámlán?

Ha igen: Mennyi pénznek kell a számlámon lennie?

Szombat, vasárnap is lehet menni azonnal és egyből beengednek a szobába?

Online foglalás helyett személyesen is lehet foglalni?

Mindig van szabad hely? Kevesen járnak oda?

Csak nekem egyedül egy kis szoba mennyibe kerül 1 napra?

Maximum mennyi ideig lehet tartózkodni? Bármeddig?

Milyen iratokat kell magammal vinnem? Csak személyi igazolványt? Megfelel a lejárt személyi is az iPhone képernyőjén mutatva, hogyha még nem csináltattam meg az újat és később az új személyit is felmutatom önöknek?

Előre is köszönöm a választ!"

Ezekre a kérdésekre tud valaki válaszolni? Járt már valaki a Bell Apartmants Panzióban? Előre is köszönöm a választ!



márc. 8. 22:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Valaki fel tudná őket hívni telefonon és megkérdezi nekem? (Még gyerek vagyok, nincs SIM kártyám.) Köszi!

Tel. Számuk: +36 20 233 4935

márc. 9. 02:18
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyerekként nem veheted ki egyedül, úgyhogy már itt elbukott a dolog.
márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy gondolom troll kérdés.
márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Gyerekként nem veheted ki egyedül, úgyhogy már itt elbukott a dolog."

Abba nem gondoltál bele, hogy 17 éves vagyok és azért tettem fel a kérdést, hogy 18 évesen oda menjek? :)

Nekem a kaució nélküli albérlet nem felel meg, ezért választottam ezt a megoldást.

"Amúgy gondolom troll kérdés."

Miért lenne? Csak segítséget kérek.


Valaki fel tudja őket hívni és megkérdezni ezeket? Az emailt még nem olvasták el és valószínűleg nem is fogják és aggódom. Nem tudom, hogyan vegyem fel velük a kapcsolatot.

márc. 9. 15:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Én esküszöm nem értem miről beszélsz.


Milyen kaució nélküli albérlet?? Mi van???

márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úristen, most nézem, hogy az előző kérdései alatt vergődik, hogy ő luxus helyre fog csak költözni, nem adja alább.

Itt meg kuncsorog, hogy valaki hívja már fel a szállodát, mert neki nincs rá pénze. Amúgy meglepődnék, ha ezeket az idióta kérdéseket a szálloda komolyan venné, és válaszolnának.

márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Milyen kaució nélküli albérlet?? Mi van???"

Nem, ez nem egy albérlet!!! Ez egy panzió! Csak annyit írtam, hogy albérlet helyett panziót választottam mert ez szerintem megfelelőbb megoldás nekem mivel külföldre fogok költözni és csak ideiglenesen maradok ebben az országban amíg meglesz a pénz pár hónap alatt. Az albérletnél meg legalább egy éves bérleti szerződés van, a kaució nélküli albérletek meg általában nagyon ócskák és szobatársam vagy lakótársam is lenne aki idegesítene és emiatt akarok albérlet helyett panzióba menni kis időre. Nem a panzióra mondtam, hogy albérlet. Szövegértelmezést gyakorold!

"Szerintem ez a kérdező lehet ismét."

Ezt, hogy a francba csináltad??? Nincs is kiírva a felhasználó nevem!!! Te valami hacker vagy?

"Úristen, most nézem, hogy az előző kérdései alatt vergődik, hogy ő luxus helyre fog csak költözni, nem adja alább."

Nem is nyílvános a felhasználó nevem!!! Mindenki látja, hogy milyen kérdéseket tettem fel GyakoriKérdésekre??? Azthittem itt anonim vagyok! Egyébként meg igen, nagyon nagyok az elvárásaim, igényeim, nekem nem felel meg az ami nem luxus. Miért is baj ez? Sok pénzem lesz, sikeres leszek. Ilyen a gondolkodásmódom, ezért vagyok ilyen.

"Itt meg kuncsorog, hogy valaki hívja már fel a szállodát, mert neki nincs rá pénze."

Nem azért mert nincs rá pénzem, az ég világon senkit sem kértem meg arra, hogy fizesse ki helyettem a panzió díját! Egyedül szeretnék megoldani mindent, senkitől nem kunyerálok pénzt. Én nem is értem, te ezt, honnan szedted??? Nem írtam olyat, hogy valaki fizesse ki helyettem a panzió díját, nem vagyok életképtelen szerencsétlen, fogok tudni pénzt szerezni rá segítség nélkül is! Jézusom... Csak annyit kértem, hogy valaki hívja fel telefonon őket és tegye fel nekik azokat a kérdéseket aztán írja le ide a válaszokat!!! Hol olvastál te pénzről??? Semmi ilyesmiről nem volt szó, hogy fiezssétek ki helyettem! Csak annyit írtam, hogy telefonon kérdezzétek meg ezeket helyettem mert az emailre nem reagálnak semmit! Te ebből a kérésből, hogy jutottál el addig az elképzelésig, hogy pénzt kunyerálok másoktól? Semmi ilyesmiről nem volt szó! Nem kell senki pénze, egyedül is boldogulok!

"Amúgy meglepődnék, ha ezeket az idióta kérdéseket a szálloda komolyan venné, és válaszolnának."

Ez nem szálloda hanem egy panzió!!! A kettő nem ugyanaz! A kérdések miért idióták? Túl egyértelműek a válaszok? Az összes panziónál így van? Utánanéztem a neten de nem találom az árakat, engem az érdekelne a legjobban, hogy egy kis szoba csak nekem mennyibe kerül naponta és, hogy mindig van-e szabad hely. Ezeket csak tőlük lehet megkérdezni, nem?

márc. 10. 09:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként komolyan nem értem miért kell bunkódkosdnia itt mindenkinek GyakoriKérdéseken. Semmi rosszat nem mondtam, semmi idióta kérdést nem tettem fel, csak egy panzió iránt érdeklődöm. Már azt sem lehet? Vagy tényleg én vagyok a hülye? Nem értem... Jó, lehet tényleg túl hülye vagyok, hogy olyan kérdéseket tettem fel nekik emailben amikre nagyon egyértelműek a válaszok, de ettől még nem kell elkezdeni bunkóskodni, leugatni a másikat. Valaki hívja fel őket és kérdezze meg ezeket, bármennyire is hülye kérdéseket tettem fel! Köszönöm!
márc. 10. 09:51
 10/11 anonim ***** válasza:

1. A stílusodból meg a sztoriból simán fel lehet ismerni.


2. nem azt mondtam hogy a panzió áráért kuncsorogsz, hanem azért, hogy felhívja neked valaki.


3. Minden információt megtalálsz az interneten. Az árát és az aktuális férőhelyeket is.


4. A vodafone honlapjáról pl ingyen tudsz magadnak SIM kártyát rendelni.


5. Senki nem fogja helyetted felhívni őket.


6. Ha nem tudsz egy panziót magadtól felhívni, hoovatovább ilyen alap infókat nem tudsz a neten megkeresni, hogy mennél külföldre??

márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!