Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Miért olyan olcsóak Kairóban...

Miért olyan olcsóak Kairóban a szállások?

Figyelt kérdés

Bakancslistámon van megnézni saját szemmel a gízai piramisokat és néztem szállast Kairóban a bookingon és 7 éjszakára hihetetlenül olcsón, már 6 ezer forinttól találtam. Szállodákban 25-30 ezer ft a 7 éjszaka.

De miért ilyen olcsó? És nem egy hotel ajánlatát láttam a bookingon, hanem több hotelt is megnéztem.

A repülőjegy ehhez képest egy vagyon, ilyen 100+ ezer forint oda-vissza.



máj. 8. 23:28
 1/4 anonim válasza:
64%
Olcsó húsnak híg a leve, kifejezetten Afrikában , és arab országokban. Mi 2 hónap múlva megyünk, 400ezer forint a szállás amit lefoglaltam 5 napra, de 5 csillagos hotel, és a szobákból, medencéből rálátni a piramisokra. Én a helyedben nem a szálláson spórolnék mert a teljes nyaralást elronthatja ha egy koszos dohos szobában kell lenned .
máj. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Én is azt osztom amit az egyes mond. Ne akarj ilyen olcsó szálláson megszállni kint.Mi anno a New Royal Grand Hotelben szálltunk meg 15E-ért l

per éjszaka, mondván alváson kívül nem kell másra szállás. Na, pl a lámpa nem kapcsolódott le. Inkább néznék a helyetekben egy kicsivel drágább szállást. Nem AirBnB-t, hotelt, és abból is a jobb fajtát.

máj. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nyammogi válasza:
90%

Sajnos Afrikában teljesen más a megszokott, mint itthon.

Teljes szívvel tudom ajánlani a Steigenbergert, ami ott van a múzeummal szemben. Minden igényt kielégítő, tényleg luxus kategóriás szállás, nevetséges áron.


Hiába adnak maguknak az ilyen kisebb szutyok négy, de akár öt csillagot is és lőnek pár biztatónak tűnő képet Bookingra, attól még -többségében- óriási csalódás lesz a valóságban.


Egyiptom olcsó ország, még magyar szemmel is - ne a szálláson spórolj!

máj. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pár eve voltam Egyiptomban, 200 ezer forintot fizettem 8 nap/7ejszaka

ebben viszont nemcsak a szallas volt benne, hanem a szalloda angol nyelvu idegenvezetot es autot is biztositott vegig. Illetve benne volt egy luxori kirandulas is vonattal (a 7 ejszakan felul), halokocsis ejszakai vonattal mentem


A szallas tiszta volt, a legkondi mukodott, a reggeli finom. Semmi luxus, de panaszom se volt rajuk.

máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!