Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Aludt már Valaki Hostel-ben...

Aludt már Valaki Hostel-ben külföldön?

Figyelt kérdés

Ha többen alszanak egy szobában, akkor mennyire kell alkalmazkodni a többiekhez, ill. általában hányan vannak egy szobában? Pl. ha későn szoktam lefeküdni meg kelni,az mennyire zavarja a másikat? Este ha nem vagy még álmos,mit lehet csinálni?

Ill. a fűtés szabályozható, vagy központilag szabályozzák?


2016. dec. 8. 22:27
 1/7 anonim válasza:
Igen, aludtam, sokszor, sok országban, több kontinensen. Hová szeretnél menni?
2016. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Már "Touristenherrberge"-ben is aludtam. Szerintem kb. ugyanaz.

42 euróért 2 főre Kolesz jellegű szobák voltak, közös zuhanyzó és WC, de legalább 3 csillagos hotelhez közelítő reggeli büfé. Ez az ex DDR-Cseh határ közelében.

2016. dec. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
En meg nem aludtam Hostelben.
2016. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahova szeretnék menni: Görög,olasz vagy Spanyolország
2016. dec. 8. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkabb ne. Vannak normalis maganszallók. Sokan ajanlkoznak az ottlakók kozul
2016. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok hostelben ma már függönyök vannak az ágyfülkék előtt, amit mindenki el tud húzni, így akkor égeti a saját kislámpáját, amikor akarja. Normál esetben amúgy sem szokott gond lenni, igyekszik mindenki a lehetőségekhez képest csendben készülődni, ha a többiek alszanak. Közös helyiségek kanapékkal, sokszor nettel meg minden hostelben vannak, oda mehetsz, ha nem vagy álmos, és a többiek körülötted alszanak.
2016. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát amikben én voltam, ott azért saját szoba Volt. Bár tőlünk keletre még nem voltam.
2016. dec. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!