Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Súlyadóról nyugtát kéne kapnom?

Súlyadóról nyugtát kéne kapnom?

Figyelt kérdés

Két hete befizettem az esedékes súlyadót utalással a megadott NAV os számlára. Közleménybe beírtam amit kell.

Kéne kapnom valami értesítést hogy "megkaptuk a pénzt, feldolgoztuk, rendezve stb"?

Mert eddig nem kaptam semmit.



2021. ápr. 19. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nav nem szokott nyugtát adni, nem is igazol vissza semmit.
2021. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fogsz kapni semmit. Ha megnézed az adószámládat, akkor azon láthatod a befizetést.
2021. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
2, esélye sincs, nincs még folyószámlán a súlyadó... se az előírások, se a befizetések.
2021. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az előírás holnap kerül rá, de a befizetések már rajta vannak (a múlthetiek legalábbis biztosan, én kb 8-10 folyószámlát néztem meg a cégautóadó miatt, azokon mind fent volt a befizetés). Kettes voltam.
2021. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
határidő lejárt, rég fent kellene lenni az előírásnak.
2021. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A katának is, még hamarabb is. De 20-án van folyószámlakönyvelés, akkor kerülnek fel az előírások. Ez már nagyon régóta így megy.
2021. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kata azért, mert idő kell a beadott 101 és 201 feldolgozására, nem akarnak kétszer dolgozni :D
2021. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogyne persze :D Egyszerűen csak szar a rendszer, nincs normálisan automatizálva, amit amúgy lehetne automatizálni. Egy kata előírásnak pl nem kéne, hogy igényeljen emberi beavatkozást, sajnos mégis igényel.
2021. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!