Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Jövedelemigazolást egy adott...

Dontspam kérdése:

Jövedelemigazolást egy adott időszakra, kitől kell kérni?

Figyelt kérdés

Egy pályázatot szeretnénk beadni, amiben egy pontot nem értek:

*Kérjük csatolja, az adott időszakra (2021.01.31-2022.02.01) jövedelemigazolását. Ez időszakban (megszakítás nélkül, októberben váltottam munkahelyet) két helyen dolgozatam. A jelenlegi munkáltató az ő rá vonatkozó részt kitöltötte, de átfogó igazolást a konkrét időszakra nem tud adni. Esetleg a NAVtól, vagy hol kell kérni?



2022. febr. 28. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Az előző munkáltatódtól nem tudsz kérni?

A NAV még nem készítette el a bevallástervezeteket, tehát azt most szerintem nem tudod letölteni...

2022. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Add be az adóbevallásod és akkor tudsz kikérni navos jövedelemigazolást. De amúgy holnaptól lesz már tervezet is, ott is le tudod intézni.
2022. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudok, de akkor az 2021. október 1-ig szól. A szövegből úgy vettem ki (lehet tévedek), hogy 2021.01.31-2022.02.01 közötti időszakból átfogó igazolás egy lapon. Vagy benyújtok 1-1et mindkét helyről? :)

Most csak agyaltam..., pl. ha valaki abban az időszakban munkanélküli volt, akkor, mit, egy üres A4-es csatol? :)

2022. febr. 28. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző munkahelyed kilépő papírjaid között szerepelnie kellene ennek a dokumentumnak is.
2022. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen igazolást sehogysem fogsz tudni szerezni egy lapon. Több munkahelyed volt, akkor az több lap. Vagy a navos jövedelemigazolás, de az meg 01.01-12.31 közötti időszakra fog szólni.
2022. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3: simán lehet kettő....! EGyáltalán nem rendkívüli dolog, hogy valaki év közben vált állást.


Az egyik szól majd jan-okt, a másik meg okt-dec-ig.

2022. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!