Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Minimális tiktok bevételt...

Minimális tiktok bevételt hogy lenne érdemes leadózni ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 07:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Zsebre teszed
2022. júl. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És azt hogy? Mi van, ha nekilódul egy-egy rövidebb időszakra?
2022. júl. 25. 07:53
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Írj a NAV-nak
2022. júl. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Vagy keress fel egy könyvelőt.
2022. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
#2 semmi. 1 millió alatt sz@rik rád kb mindenki.
2022. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Van főállásod? Hallgatói jogviszonyod?

Mekkora az összeg éves szinten?

2022. júl. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Max 100 forint lehet xd
2022. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6 teljes munkaidőben vagyok alkalmazott, összegről nem beszélünk még. Igazából ott tartok, hogy az idióta pszichológiai gátjaim végére akarok járni, amik miatt neki se állok, mert hagyján, hogy jó eséllyel egyetlen fillért se hoz akár évek alatt se semelyik kis side projekt amellett, hogy azért naptárba kell rakjam a rendszeres törődést minddel, itt van ez a jó magyar rögmese (mert hogy ez nem a valóság, az holtbiztos gyerekek...), amiben pont a legkisebbik fiú elindulása olyan, mint a tényleges mesékben a többié.


Ezek a belső gátak leginkább tájékozódással oldhatók fel, ahogyan én látom. Ha tényleg az van, hogy potom dolgokkal inkább lapítsak, akkor lehet felteszem valahogy virágnyelven külön kérdésben, hogy mégis hogyan érdemes... Mondjuk ha revo vagy valami és telós fizetgetés a pennyben, az úgy elégséges lehet lapítani, vagy kell azért valahol öblíteni rajta egyet? Ha tényleg ez kell, akkor a kezembe harapok, aztán csinálom, mert nem magamnak keresném a plusz pénzt se, ahogy a mostani se rólam szól. Csak ha rondán becsődölt élet lehet belőle fél pillanat alatt, akkor talán mégsem. Akkor talán adószámos magánszemélyként ha létezik működő mantra egy átvilágításon arra, hogy ez nem üzletszerű, kábé hobbi, ami csak enyhít ezzel a saját költségein, vagy mit tudom én, és be is veszik, akkor légyszi, ne titkoljátok, főleg ha beváltnak látszó dolog! :)

2022. júl. 25. 16:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Átalányadózhatsz, 2 misi bevételig nem kell adóznod főállás mellett
2022. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
#8-as... Én ezt nem bírtam követni, ne haragudj.
2022. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!