Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy kell kiszámolni, hogy az...

Hogy kell kiszámolni, hogy az adó 1% amit felajánlunk évente, az hány forint?

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 10:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Fogsz kapni egy levelet arról, hogy mennyi volt összegszerűen az 1% amit a megjelölt szervezet megkap. A napokban érkezik az ügyfélkapus tárhelyedre, vagy postán.
2023. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 sellolany ***** válasza:
100%
Középiskolai tanár vagyok. Higgyétek el, hogy nagyon-nagyon sokan nem tudnak százalékot számolni. Sokáig magamban ki voltam akadva a diákokon, kezdtem előről, megtanítottam nekik. Kb. 20 perc elmagyarázni, ha fel van építve. Ma már az a véleményem, hogy ez az ált. sulis matek tanárok hibája, hogy nem képesek ennyit átadni.
2023. okt. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem képesek...

Véleményem szerint az a gond, hogy rohannak az alapoknál is. Pedig ha azok megfelelően le vannak rakva, akkor arra már lehet építeni.


Én csak középiskolában értettem meg a törtek lényegét. Addig nem is tudtam alkalmazni. Ott egy fantasztikus matematika tanárnőt fogtunk ki. 15 perc alatt felfogta mindenki és el voltunk hülve, hogy eddig ezt miért nem tudta senki így elmagyarázni.


Ugyanez a vesszők használata a mondatokban...

2023. okt. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!