Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adnak valamilyen visszaigazolá...

Adnak valamilyen visszaigazolást arról, hogy sikeresen befizettem a tb-t?

Figyelt kérdés
December 16-tól magam után fizetem a tb-t, a NAV levele alapján átutaltam nekik a fél havit decemberre. Kérdés, hogy ezt meg tudom nézni valahol, hogy sikeres volt, feldolgozták stb., vagy csak arról kapok értesítést, ha tartozásom van?
jan. 6. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tartozásod van, az itt látszik:


[link]


Persze, ha esetleg túlfizetésed, az úgyszintén.

jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyilván tudsz róla, ha elutaltad, vagy feladtad a csekket postán, vagy ügyfélszolgálaton bankkártyával rendezted az fizetnivalódat.


Ahogy a közműszolgáltatók, úgy a NAV sem fog erről külön köszönőlevélben értesíteni. :)


Ügyfélkapun keresztül bármikor meg tudod nézni, hogy éppen hogyan áll az adószámlád. Milyen esedékességgel mekkora összegek íródtak elő kötelezettségként és ahhoz milyen dátummal mekkora összegű befizetéseket könyveltek el.

jan. 7. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
...arról is értesítenek, ha túlfizetésed lenne...
jan. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!