Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha kifizetem a köztartozásom,...

Ha kifizetem a köztartozásom, ki adják a nullás igazolást?

Figyelt kérdés

Csokhoz ki kell kernunk a hogy nincs köztartozásom de én úgy tudom hogy van kis saram náluk, nem sok kb 10ezer Ft. Ha azt kifizetem rögtön kiadjak a nullás papírt?

Amúgy ez a régi lakásom kukatartozas szerintem. Az önkormányzat adott be a navnak. Már elköltöztem onnan egy ideje, a tartozásról teljesen megfeledkeztem, de most jutott eszembe hogy ki kell kérnem ilyen papírt (még szerencse) másképp most se fizetném ki.

Szóval én kifizetem utána tiszta vagyok?

Egyáltalán ez beleszamit köztartozásnak?

Köszi a választ :)



2017. jan. 18. 23:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a hulladékdíj tartozás tipikusan köztartozás.
2017. jan. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Az önkormányzat adott be a navnak. Már elköltöztem onnan egy ideje,..."


Előfordulhat, hogy mivel átkerült a NAV-hoz, az a 10 ezer esetleg már jóval több lesz - szóval érdemes több pénzt vinni...

2017. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!