Jogosultak vagyunk igy a babavaro hitelre?

Figyelt kérdés

Rolam:egyetemista vagyok, tehat 3 ev tb jogviszonyom megvan. Munkahelyem/fizetesem nincs,csupan egy keves a diakmunkabol.

Parom:egy eve van hatarozatlan ideju szerzodeses munkahelye, elotte szinten egyetemista volt,tehat a 3 ev folyamatos tb neki is megvan. Az o keresete szerzodes szerint 500 ezer brutto,viszont kap potlekokat stb,igy legrosszabb esetben is 360ezer korul keres,de ha pl az utolso 3 honapot nezik,ott 400ezer Ft folotti fizetesei voltak. Hazasok vagyunk,van bejelentett lakcimunk az orszagban. En 21,parom 26 eves. Ja,es januarban erkezik a baba. Baj,hogy nekem meg nincs semmilyen jovedelmem?


2020. júl. 29. 13:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy 3 gyereket gyartunk szunet nelkul? Kerlek,ha semmit nem tudsz ROLAM,ne gyarts torteneteket. Azt se tudod ezt a babat terveztuk e,vagy sem.
2020. aug. 3. 07:16
 12/19 anonim ***** válasza:
#10: emiatt aggódjon a kérdező, ő dolguk.
2020. aug. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha babavárót vesztek fel, akkor azért lehet sejteni...
2020. aug. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kepzeld el,elobb estem teherbe,minthogy a neven kivul barmit is tudtam volna a babavaro hitelrol... Es igen, mivel fiatalok vagyunk,nem tehetjuk meg,hogy maris legyen 10 millio forint oneronk egy fovarosi hazhoz,mivel ott elunk. Lehet neked ennyi idosen mar lett volna,nekunk sajnos nincs, es meg jo par evig nem is lenne. Es igen,nem akarunk egyik szulonknel sem elni egy gyerekkel,kulon szeretnenk elni az eletunket. Ha van ez a lehetoseg,miert ne hasznanank ki? Senki nem mondta,hogy 3 gyereket szulok sorjaban es egesz eletemre munkanelkuli leszek. Kepzeld,ahol diakmunkas voltam 3 evig, szules utan igenyt tartanak ram. Szoval engem nem Vitya osztonzott a szulesre, egyszeruen csak elunk egy lehetoseggel.
2020. aug. 3. 08:13
 15/19 A kérdező kommentje:
Ja,es meg mielott azzal jonnel,hogy ha nincs penzunk hazra,miert csinaltunk gyereket,elarulom,hogy abban az esetben alberletbe mennenk. Az is egy opcio,de jobban szeretnenk a sajat hazunkban felnevelni a gyereket.
2020. aug. 3. 08:22
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves egészségedre. Aztán majd ha ezt a diákmunkás ígéretet nem tudod cashre váltani, a csávód meg otthagy egy egyéves gyerekkel, akkor mehetsz anyucihoz.
2020. aug. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
szerencsere meg akkor SEM a te bajod lesz. ;)
2020. aug. 3. 19:18
 18/19 anonim ***** válasza:
Olyannak ne szüljön aki otthagyja.
2020. aug. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Miért ilyen támadó itt mindenki? Irigyek vagytok?


Boldog babavárást, kérdező, tojj le mindenkit. Ha van diplomád az a baj, ha nincs diplomád az a baj, itt mindig mindenki talál valamit.


Én inkább támogatom a pálya eleji gyerekvállalást ha van rá mód, mert akkor utána nem kell félbeszakítani a karrierutat.


Én diploma után belevágtam a karrierbe, doktori képzésbe, vállalkozásba, most meg sorra jönnek a jobbnál jobb karrierlehetőségek, a gyerek meg csak tolódik és tolódik, miközben már a 30. születésnapom következik..


Sokkal nehezebb így "megállni", mint a diploma után egyből..

2020. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!