Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan zajlik le egy párbeszéd...

Hogyan zajlik le egy párbeszéd készpénzes befizetés során egy Erste bankfiókban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Kitöltöd a befizetési csekket ( más banknál is),sorszámot húzol.Amikor sorra kerülsz odaadod a csekket és a pénzt a péntárosnak,beszélgetni nem szokás.
2010. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jóreggelt kívánok, befizetést szeretnék intézni. (erre ő, Jóreggelt.) Elveszi a pénzt és csinálja a dolgát. A végén köszönünk egymásnak. Mást nemigen beszélünk.
2010. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
jóreggelt, hülye ostoba vagyok, mert neten kérdeztem meg hogy kell itt megkéredzni, hogy hogyan kell pénzt befizetni...
2010. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne cikizd már!!! :) Én egyszer postára mentem csomagért, és olyan ideges voltam (nem tudom már miért) de reggel óta gyakoroltam, hogy "Jóreggelt, a csomagomat szeretném átvenni"... és szépen eltelt a nap, nem értem rá elmenni. Este 8 előtt (sötétedéskor) estem be a postára, és közöltem a begyakorolt szövegemet, miszerint "JÓREGGELT, ...." :) És nem értettem, miért tört ki a röhögés az ablak mögött... :)))
2010. aug. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csókolom készpénzt szeretnék befizetni.

Üdvözlöm, legyen szíves ezt kitölteni.

Mennyi pénzt kíván befizetni?

Kérem, én 3565Ft-t szeretnék.

3565-t?

Igen kérem, annyit.

Írja alá legyen szíves.

A nevével, igen.

Itt a bizonylat, viszontlátásra.

Csókolom!

2010. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Prímás Lancelot válasza:

22:47 :D:DD


amúgy ja, sorszámot húzol, amint te jössz odamész, mondod hogy befizetnél x ft-ot , aláírod.

2010. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában minden ERSTE fiókban van biztonsági őr, aki fogadja az érkezőket. Legjobb, ha tőle kérsz segítséget. Van formanyomtatvány, a kp befizetésre. Értelemszerűen kitöltöd a nyomtatványt, (kell a fogadó fél számlaszáma, neve is) de ha nem vagy benne biztos, mit hová kell írni, ebben is segítenek a bankban. Ez után érdemes sorszámot kérni a pénztári befizetéshez. vigyél magaddal személyit, lakcímkártyát, mert azt is kérni fogják.


És ne izgulj, mindenki volt már olyan helyzetben, hogy először csinált valamit!:)


Én pl 40 évesen tankoltam először a saját kocsimba egyedül és én is be voltam rezelve, nehogy hibázzak.:)

2010. aug. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bemész, egy halk jó estét és mondod hogy szeretnél befizetni ennyi meg annyi pénzt. Aztán egy halk viszlát és elmész.
2010. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jónapot!


FEltünés nélkül kezdje el bepakolni az összes pénz ebbe a nejlonszatyorba!


De semmi trükk vagy lövök!

2010. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!