Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP befizető ATM Kaposvár?

OTP befizető ATM Kaposvár?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, Kaposváron van valahol befizető ATM?

2021. nov. 30. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Otp banknál. Bemész az ajtón és jobbra ottvan.
2021. dec. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem voltam az OTP-nél, de gondoltam, hogy az ő honlapjukon is van fiók- és ATM kereső; és nem ért meglepetés: van.


A „Bankfiókok” volt opcionálisan kijelölve, az „ATM” előtti körbe kattintottam.

A „Hol keres” (pl. utcanév, város, irányítószám) mezőbe elkezdtem írni, hogy ka, és másodikként felajánlotta, hogy „Kaposvár Magyarország”.

A „Részletes keresés”-re kattintva bejelöltem, hogy „Befizetés”.

A „Keresés”-re kattintva egy térképnézet jött fel, két ATM-mel; rájuk kattintva láthatóvá vált a címük. De lehet „Listanézet”-et is választani, akkor ezt láttam: [link]

Ha az aláhúzott, zöld betűs „Szolgáltatások”-ra kattintottam, azt is láttam, hogy a keresett befizetés szolgáltatáson kívül még mi mindenre alkalmas. És van útvonaltervező is.


Így, leírva bonyolultnak és hosszadalmasnak tűnik, de megtenni mindössze néhány másodpercbe telt, és minden kínálta magát.

2021. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, az ATM keresőt megtaláltam de azt nem hogy be lehet jelölni a befizetést mint opció. De köszi hogy rászántál ennyit az idődből. Most már ezt is tudom. :D
2021. dec. 2. 23:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!