Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste bankbál a babaváró...

Erste bankbál a babaváró hitel szüneteltetéséhez, hogyan kell igazolni a magzatot?

Figyelt kérdés
12 hetes magzati kort már betöltötte, elég a kiskönyv vagy kell más is az igazoláshoz? Mindkét félnek be kell menni a szuneteltetes kéréséhez?

2023. jan. 30. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
fent van a honlapon, rajta van a kitöltendő nyomtatványon.
2023. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont most intèzem.

Erstènèl bementem a bankba, mondták hogy pár napon belül küldenek egy emailt ezzel kapcsolatosan.

Telefonon fel is hívtak, megkaptam az emailt benne egy 7 oldalas Erste dokumentációval, kitöltöttem, vissza kellet küldenem emailben, plusz csatolni kellett szemèlyink mind 2 oldalát, lakcímkártyánkat, adókártyánkat, várandós kiskönyből pár oldalt.

Pont ma jeleztek vissza hogy mindent hiánytalanul elküldtünk, ès már foglaltam is szerdára időpontot a bankba, vinnünk kell minden iratot amiket emailben is csatoltunk.

2023. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fontos hogy a várandós kiskönyb 7.oldalán minden rendben ki legyen töltve , ne legyen hiányos kitöltèsű.
2023. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ès mind a 7 lapot mindkettőtöknek alá kell írnia, az egyik lapon kell 2 tanú aláírása,neve, címe, szemèlyi száma, ès igen mind 2 fèlnek be kell mennie a bankba.
2023. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!