Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ajánlanátok ezt a persely...

Ajánlanátok ezt a persely funkciót?

Figyelt kérdés

Az OTP alkalmazásán belül szeretnék nyitni egy persely számlát, hogy tudjak magamnak félretenni pénzt, így nem kavarodnék bele, hogy most akkor melyik-melyik.

Arra lennék kíváncsi, hogy ez biztonságos-e. Hogy kell elképzelnem ezt a számlanyitás dolgot. Gondolom nem arra kell gondolni, hogy lesz egy külön számlám, inkább valami "alszámla" féleség, vagy nem tudom.

Megbízható megtakarítási felület?



2023. júl. 31. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Én nem nagyon értem mit értesz biztonságosság alatt, főleg ha már van egy számlád az adott banknál. Olyan, hogy "alszámla" pedig nem létezik.
2023. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan kell értelmezni ezt a persely számlát? Lesz még egy számlám a meglévő mellé?
2023. júl. 31. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Épp OTP-nél? :D :D :D
2023. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Igen, lesz még egy. Mi a furcsa ebben?
2023. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz még egy számlád. Gyakorlatilag elkülönült, de bármikor hozzáférhető zseb(ek) lesz(nek) a számládon belül. Nem igazán értem, hogy miért ne lenne biztonságos.
2023. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!