Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi államkötvényt hogyan...

Külföldi államkötvényt hogyan tudok venni?Kihez kell tanácsért fordulni?(Zambia 30%)

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Az ugye megvan, hogy ha ilyen magas kamatot fizetnek, akkor ezzel párhuzamosan az adott deviza hasonló aranyú leértékelődése is borítékolható.
2023. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kíváncsi az volt a kérdésem lehet-e ilyen államkötvényt venni?
2023. aug. 19. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Tudsz, sok sikert!
2023. aug. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Lol. Külföldi alatt valami értelmesebbre gondoltam, pl cseh.
2023. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha több félét szeretnél vegyesen akkor keress valami ETF-et, amiben junk (bóvli) kötvények vannak. De talán az Interactive Brokers-nél lehet venni mindenféle államkötvényeket is. KBC-nél néztem, ott csak részvények és ETF-ek vannak, bóvliból csak magyar államkötvény elérhető.
2023. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Ez legalább annyira értelmes ötlet, mint a magyar állampapír, boldogak lesznek, ha veszel, szóval hajrá. Beteszed most egy ingatlan értékét, öt év múlva, ha jól kamatozik, vehetsz az így befektetett pénzen egy használt biciklit kb.
2023. aug. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!