Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri OTP részvényt vásárolnom?

Megéri OTP részvényt vásárolnom?

Figyelt kérdés

márc. 1. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Én olyankor nem szoktam amikor csúcson -vagyis szerintem csúcson- van.
márc. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Úgy hogy fingod nincs a részvénykereskedésről, és a kérdés alapján láthatóan fingod nincs, nem éri meg. Nem rosszindulatból, de csak bukni fogsz rajta nagy eséllyel.
márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%

Kicsit off, de pár éve -talán az ukrán-orosz háború miatti bezuhanás volt- valaki kérdezte hogy érdemes-e részvényt venni most, mert ő kezdő, de lát benne fantáziát.

Talán a Kiszámoló blogon volt ez, és ott a topic tulaj próbálta lebeszélni róla a kérdezőt, "hogy ez olyan, mint amikor valaki a háborgó viharos tengeren akar megtanulni csónakot vezetni, nem ilyenkor kell elkezdeni"

Na, én mindig ilyenkor szoktam 10+ milliókért venni, és 60-80%-ot keresni rajta.

Tudom hogy aki hosszabb távra ezekben tartja pénzét annak ez pillanatnyi kellemetlenség, de ugye úgyis általában visszaáll, szóval passz hogy ez jó vagy rossz dolog-e.


...de most még nem vennék.

márc. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Ha valami magas volitalitású eszközt keresel, amivel gyorsan lehet nagy profitot szakítani, akkor inkább vegyél Bitcoin-t...
márc. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Megéri ha utána nem kell olcsóbban megválnod tőle mert kell a pénz parizerre.
márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

#5 - Teljesen logikus volt a válasz.

Ma kell elkezdeni a tőzsdével ismerkedni, aztán ha X év múlva jön a vihar bátran mersz lépni.


Az elég ritka, hogy valaki ül a parton, és amikor jön a vihar, akkor elég okos és bátor ahhoz, hogy lépjen.


Én is mertem az OTP-t venni 10.000 alatt, de azért, mert nem akkor akartam életem első részvényet megvenni, hanem volt már valami minimális tapasztalatom részvényekkel.

márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 krwkco ***** válasza:
61%

Magyar részvénypiac....

És ha Csányi egyszercsak mond valami rosszat OV-ra és kiesik a kegyeiből? És elkezdik az OTP-t különféle sarcokkal és korlátozásokkal lenyomni? És az MBH-t felfuttatni?

Csak úgy mondom...

márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Neked nem éri meg.
márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%
Autonyeremény betét könyvet vegyél. Az mindig értékén marad.
márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!