Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri OTP részvényt vásárolnom?

Megéri OTP részvényt vásárolnom?

Figyelt kérdés

márc. 1. 09:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
👆 Pro tipp! ☝️
márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ milyen időtávra vennéd, mekkora hozamelvárással.


Szerintem a következő 5-10 évben átlag 5-7% éves hozam várható a mostani magas árazás mellett.

Állampapírral is elérhető hasonló hozam jóval kisebb kockázat mellett, így én most nem vennék.

márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
4 Jah nagymester, csak hat olyan vilagvege bezuhanasokbol nem sok van... Covid, aztan Putyko volt, talan meg regebben a soros ugykodesei a 2000es evek elejen. Meg ilyenkor mindig konnyu "nagymesternek" lenni. Ha mar off, 3n a COVIDos OTP bezuhanaskor kezdtem el foglalkozni a tozsdevel...
márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sokan lebeszéltetek, hogy ne vegyek, mert nincs tapasztalatom, nem nekem való. De tapasztalat csak gyakorlatból születhet. Mellette sok olvasás, utánanézés.

Besétáltam az OTP-be és vettem 60 db OTP részvényt. Nekem megérte. És ha jobban érzem magam tőle, akkor főleg megérte.

márc. 9. 08:11
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez is nagyon fontos a befektetésnél.

Ha úgy érzed, hogy jó helyen van a megtakarításod, nyugodt vagy miatta, elégedett van a céggel, lehetőségekkel, akkor az OTP neked való.

Ha valaki másként gondolkodik, akkor lehet, hogy neki nem való. Más az emberek élethelyzete, szemlélete, mentalitása, kockázattűrő képessége, hozamelvárása..., nincs univerzális tuti ajánlás a befektetésre.

márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!