Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok utalni bankszámlá...

Hogyan tudok utalni bankszámlára a saját bankszámlámról?

Figyelt kérdés
Most kaptam meg a kártyám, és még nagyon kezdő vagyok az ilyen banki ügyekben. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 31. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Két bankszámlád van?
2010. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, csak egy.

Vaterán szeretnék vásárolni, és ezért is lenne jó, hogy tudjam miként is működik az ilyesmi. Kissé szégyellem, de nagyon nem értek hozzá. Eddig nem volt rá szükségem, és most hirtelen minden a nyakamba szakadt :)

2010. dec. 31. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a Vatera kéri a biztonsági, első utalást, ellenőrizendő a számlád valódiságát, akkor bemégy a vatera bakfiókjába, kérsz egy űrlapot, beírod az összeget és megkapják.

Banki ügyeimet, utalásaimat én előzetes szerződés követően Neten keresztül intézem.

Bankra net belépés, belföldi forint átutalás, jön az ablak, kitöltöd melyik bankszámlaszámra, mennyit és elmegy a pénz.

2010. dec. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, valószínű vannak más lehetőségek is, én így szoktam küldeni is, kapni is. Ott megadom a vevőnek a bankszámlaszámom, pénz megjön, áru megy (vevő minősítéstől függően olykor hamarabb feladom),
2010. dec. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2010. dec. 31. 20:21
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez nekem kíváló! Köszönöm szépen!

Eddig mindig Budapestiektől vettem, mert kényelmesebbnek tűnt a személyes átvétel, de így ez megkönnyíti a dolgaimat.

2010. dec. 31. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!