Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy 3 tagú családnak ki adna...

Lukács Beáta kérdése:

Egy 3 tagú családnak ki adna kölcsön adni 100000 forintot? Hová fordulhatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Bankokhoz és hitelintézetekhez alapfelállásban. Ha van fedezet és/vagy garancia a jövőbeni visszafizetésre, akkor adnak.
2012. aug. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azzal csak az a baj, hogy 3x annyit kell visszafizetni. Én a helyedben ismerősöket, utcabelieket keresnék fel, hogy segítsenek(természetesen papírt írtok róla). Ha nem jártál ezzel sikerrel marad a banki hitel, de az sokaknak a mélygödörbe az első lépcsőfok. Felveszel hitelt v.mire, kifizeted, majd nem tudod ennek a hitelét fizetni ezért felveszel mégegy hitelt, hogy ezt kifizesd és így meg körbe körbe. Sok ismerősöm ezzel rontotta el és most ezért tartanak ott ahol. Persze van amikor nincs más módja, de én megszoktam olyankor mozdítani minden követ, ha pénzre lenne szükségem. Pl: 2 utcával arrébb lakik egy bácsi akihez fordulhatok 100.000Ft-ot ad kölcsön maximum, de csak 100.000Ft kér vissza illetve ahány hónapot nálam van a pénze annyi ezrest(általában 3hó és az 3ezer Nekem ennyire van szükségem). Szerintem ez elég korrekt. Egyet NE csinálj!! Rokonaid nevére ne vegyél fel semmilyen hitelt, mert nálunk unokatesóm ezzel robbantotta szét a családot, mert nem fizette, majd összevesztek stb.
2012. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!