Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Közmunkás bérre áruhitel?

Közmunkás bérre áruhitel?

Figyelt kérdés

35 ezer forintos terméket szeretnék venni, éveleje óta vagyok közmunkás és februárig van szerződésem.

"Munkáltatói igazolás, amely nem lehet régebbi 30 napnál, vagy amennyiben havi rendszeres jövedelme bankszámlára érkezik, formanyomtatványt a weboldalunkon talál.


- Amennyiben nincs akkor az utolsó három havi számlalevél hiteles kivonatával is helyettesíthető


- Közüzemi számla (számlalevél és a befizetést igazoló csekk) amely nem lehet régebbi 30 napnál, és a hitelt igénylő személy bejelentett lakcímére kell hogy szóljon. Név azonosság nem szükséges."

A feltételeknek megfelelek?



2015. okt. 17. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
miért nem keresel igazi munkát és lehet a béredből is meg tudnád venni amit akarsz.
2015. okt. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos határozott idejű munkaszerződésre nem adnak hitelt, nekem nem adtak, amikor próbáltam, igaz, annak 7-8 éve is megvan már.
2015. okt. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35 ezerhez minek hitel?
2015. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!