Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lemondható e Aegon lakásbiztos...

Lemondható e Aegon lakásbiztosítás, ha az hitelhez kötődik? Mi a véleményetek az Aegonról?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Az Aegonról nem tudok nyilatkozni, a többi:

A biztosítást felmondani évfordulóra lehet, előtte 30 nappal (megnézed a kötvényt azon rajta van az évforduló és egy levelet küldesz (írásban) úgy, hogy az időpont előtt 30 nappal megérkezzen.

Ha hitehez kötődik ezt csak úgy teheted meg, hogy kötsz egy másikat úgy, hogy a két időszak között ne maradjon olyan amikor nincs biztosításod, és szólnod kell a banknak is, hogy váltottál (talán be is kell mutatni a kötvényt ezt nem tudom) hogy zárolni tudják az új kötvényedet, mivel feltétel hogy rendelkezz valamilyen biztosítással, de az nincs megkötve, hogy melyik biztosítónál.

2010. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2010. máj. 16. 14:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Én most forrok a dühtől az AEGON miatt!

Tavaly megszüntettem náluk a lakásbiztosítást, mert rosszul könyvelték a befizetett díjaim(hosszú nem részletezem). 2 hete felkeresett egy biztosítós tőlük, hogy 30% kedvezményt kapok ha újból náluk kötöm, na jó a személybiztosítás miatt belementem. Ma kaptam meg a kötvényt, és én hülye el sem olvastam mit írok alá, ma olvasoma az ajánlaton, hogy ha 3 éven belül bármilyen okból megszűnik a biztosítás a kedvezményt vissza kell fizetnem. Viszont a kedves üzletkötő ezt már el felejtette mondani, én meg csak írogattam alá ahol mutogatta, a gyerek lógott a nyakamon.... Még alszom rá és lehet visszaküldöm 15 napon belül a kötvényt és valóban elfelejtem őket. Nagyon nézd meg mit írsz alá, vagy írtál alá náluk!!!!

2010. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenre igaz, hogy el kell olvasni mit írsz alá. Hiába küldöd vissza, csak akkor tehetnéd ezt meg, ha más lenne a kötvényen amit most megkaptál, mint az ajánlaton amit aláírtál, ha a kettő eltérne egymástól, mivel nem életbiztosítás nem tudod magad csak úgy meggondolni. Ez elég szokásos, hogy három évig nem mondhatod fel és ezért engedméyt kapsz. Azért sajnálom, hogy dühös vagy :(
2010. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

17.22-es vagyok. Ők írták, hogy 15 napon elállhatok és visszaküldhetem a kötvényt, mivel a díjam el lett számolva és ők korrigálták, ami persze több lett.

2010. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá.
2010. máj. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!