Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért propagálják hogy minden...

Miért propagálják hogy minden szakmunkás 600 ezer nettót keres alkalmazottként?

Figyelt kérdés
S hol vannak ezek a melók?
2020. febr. 9. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés egyértelműen kitaláció. Vagy tudsz mutatni bármit, ami alátámasztja azt, amit állítasz?
2020. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is alkalmazottként, de a környékünkön átlag ennyit keresnek meg. Nyugati határ mentén. Itt, mint a gomba úgy nőnek a házak. Hiány van kőművesből, ácsból, bádogosból, villanyszerelőből... Még folytathatnám. És sok helyen a szakácsoknak is ennyit ajánlanak, mert szinte mindenki Ausztriában dolgozik,és már nem tudják mivel lehet megtartani őket.
2020. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak ezen az oldalon láttam azt ami alátámasztja az állitásodat. De ebből az oldalból ne indulj ki, szvsz semmit el se higgy főleg ebbe a kategóriába.
2020. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

A segédek a nyugati országrészben 250-300 körül simán kapnak, egy tapasztalt szakmunkás alkalmazottként megkapja a 450-550 nettót, vállalkozóként akár millió felett is.

Kénytelenek ennyit fizetni, Ausztriában 2-2.5x ennyit megkeres aki jól dolgozik, és persze mások a munkakörülmények is.

2020. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

450-550 netot?

Ha 10 oras munkaval szamolunk az is tobb mint 2.500 forint orankent.

En utoljara 3-4 eve dolgoztam Magyarorszagon szakmunkaskent es 800 volt a legmagasabb oraberem.

Azelotti evekben alig akartak emelkedni az oraberek, ketlem hogy az elmult idoben ennyire felmentek volna.

2020. febr. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!