Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem hűlyesseg ez a 3oraig...

Nem hűlyesseg ez a 3oraig valo nyitvatartas? Sokan el se tudnak menni a boltba mert mire veheznek a munkaval bezar, nem lett volna egyszerubb csak a letszamot csokkenteni a boltokban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 14:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%

#9, hát a magadfajtákról nem tudok nyilatkozni, de én (mint a fentiekből is kiolvasható) bevásároltam legalább 2 hónapra cigiből! Egyébként bevásároltam más élelmiszerekből, tisztítószerekből meg minden másból is amiből kellhet.

És hát home-officeban dolgozom.

Ez a magyar jómunkásemberek elképzeléseivel ellentétben nem azt jelenti, hogy akkor megyünk a strandra, hanem hogy folyamatosan elérhetőként kell látszani (! nem ám 6 órára inaktívba menni!!!) és persze megcsinálni ugyanazokat a feladatokat, amit bent a munkahelyen.

Mindenesetre, mivel én se tudok legálisan 15 óra előtt elmenni a "home office munkahelyről", már régen gondoskodtam arról, hogy ne is kelljen..

2020. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%

nem erre értettem, nem kell "magadfajtázni", én 3 hetente egyszer megyek vásárolni.


arra értettem, hogy elvileg a dohányosokra veszélyesebb, mármint súlyosabb szövődményekkel járhat, szóval kissé para, de sajnos még nem okozta nálam a leszokási ingert.

2020. ápr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
36%

Nálam sem okozta a leszokást. Persze tisztában vagyok vele, hogy jóval nagyobb esélyem lenne a megmurdelésre, mint egy 16 éves olimpiai bajnok atlétának. Még akkor is, ha igazából ezek az esélyszámok se.mit nem számítanak, mert ha pont nálad nem jön be a statisztika, az téged nem fog vígasztalni.


Persze van az a csöves réteg, akinek fingja nincs semmiről, akkor hát minden nap 15 óráig fogja fertőzni egymást a dohányboltok előtt.


Én csak azt mondom, hogy ha előrelátóan bevásárolsz több hétre-hónapra, akkor baromira nem fog érdekelni, hogy egyébként mikor vannak nyitva a boltok, nem napi szinten kell vásárolni menni, hanem több hétre előre, akár 1 nap szabadságot is kivéve csak erre.

2020. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%

Ahova bemehetsz, az nyitva van estig


VAn egy 65 feletti anyukám, aki dolgozik munka mellett, minden nap nyolctól kettőig. Nálunk a férjemnek nemrég volt veseátültetése, azért sehova nem megyünk, kedves szomszéd megveszi, amit nagyon kell. De azt nem várhatom el tőle, hogy anyunka is vásároljpon, márpedig ő most nem jut be még fél kiló kenyérért sem. :( Nevetséges, hogy úgy kell belógnia egy boltba, ha enni akar.

2020. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
26%

#14, ezt már írtad korábban is, de nem, nem igaz, hogy "ahova bemehetsz, az nyitva van estig",


Lehet, hogy nálatok Mucsaröcsögén a gyakorlatban így van, mert senki nem ellenőrzi (a rendőr meg haver), de úgy általában az országban nem mehetsz be mindenhova estig, és nem is tarthatnak nyitva egyes boltok estig, különben megbüntetik őket az egész országra érvényes jogszabályi rendelkezések alapján.

Tájékozódj.

2020. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%

Az alapvető igényeit mindenki ki tudja elégíteni, vagy is az élelmiszer boltok nyitva vannak estig, ahogy eddig is. Minden más nincs, ami a mindennapok átszervezését követeli valamelyest, de én azt látom, hogy ehhez ezek a boltok is alkalmazkodtak valamilyen módon (pl. házhoz szállítás, vagy szombati hosszabb nyitvatartás).

Nekem most pl. barkács cikk hiányom van, kertrendezéshez, virágültetéshez, stb. Nem tudok elmenni hétköznap, csak szombaton, de múlt szombaton pl. annyian álltak a parkolóban, hogy inkább be sem mentünk az áruházba. Kellemetlen, de azért együtt lehet ezzel élni és belátom, hogy jelenleg nem az az elsődleges, hogy legyen muskátli az ablakomban. Majd ha lesz-lesz, ha nem, akkor nem.

Én pl. azt nem értem, hogy a héten mi hirtelen ez a tömegnyomor munkaidő után a boltokban. Tegnap szintén nem mentem be egy üzletbe, mert alig volt parkolóhely. Magyaráztam azzal, hogy biztos az akció váltás miatt, de akkor sem normális ennyi embert beengedni egy boltba.

2020. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
67%-os, neked mi bajod? itt egyedül te vagy tájékozatlan. Élelmiszerboltokba, gyógyszertárba stb helyre mehetsz be, azok meg nyitva vannak estig. Ezen mit nem értesz, te értelmi fogyatékos?
2020. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
15, tanulj már meg olvasni és értelmezni, nem én írtam, hogy ahova mehetsz, az nyitva van, valaki más előttem.
2020. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

A 14es 61%os miert lett lepontozva?


Ti ennyire érzéstelen, gerinctelen értelmi fogyatekos idiot@k vagytok?

Ennyi gonosz embert hallod soha sehol nem lattam mint itt a magyar fórumokon.

Szegyelljetek magatokat de arra se vagytok kesepek.

Istentelen erzestelen semmirekello emberek

2020. ápr. 25. 14:27
 20/24 A kérdező kommentje:
A 61%os kivetelével
2020. ápr. 25. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!