Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem hűlyesseg ez a 3oraig...

Nem hűlyesseg ez a 3oraig valo nyitvatartas? Sokan el se tudnak menni a boltba mert mire veheznek a munkaval bezar, nem lett volna egyszerubb csak a letszamot csokkenteni a boltokban?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 14:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nagy faxsag az egesz.


Az elore bevasaroloknak meg csak annyit tudok mondani, hogy nagyobb parasztok vagytok, mint akik hetente mennek bevasarolni.


Tudod miert? Mert en lattam, amikor a kisoregek nalunk elmentek a boltba es hulla ures volt a csirkespult, a kenyer, a teszta, a konzerv.

De lattuk utana hogy ki lett hajigalva a sok hus meg kenyer... mert mifelenk kulon van az elelmiszerhulladek.


Amugy meg nagy taxsag ez a korona.

De ha az itt prolizok (bagoly mondja egyebkent) megneznek az eves halalozast vagy pl. az influenza okozta halalozast, legfokepp a csodas 2017/18-as szezont, rajonnenek, hogy rohadtul nincs miert panikolni.

Foleg nem Magyarorszagon, ahol alig van halott meg eros tuneteket produkalo megbetegedes.

Ja, egyebkent ezt koszonhetjuk a BCG oltasnak nagy valoszinuseggel.

Itt nem lesz olyan jarvany mint a total eloregedett, BCG oltas nelkuli, tobb generacio egy legterben elo, nagyon tarsasagi olaszoknal.

Na meg 99.9%-a az olasz elhunytaknak volt valami sulyos alapbetegsege. Csak megjegyzem.


De persze ezekhez utana kene olvasni.

Statisztikakat nezni.

Orvosi kutatasokat olvasni.

Meg ilyenek.


Mondjuk sanszos mar ott elbukik a dolog, hogy angolul nem tudnak sokan, pedig egy teljes vilag megnyilik elotted, hogy vegre sokkal tobb informaciohiz ferhetsz hozza es sokkal tobb a partatlan, objektiv beszamolo is kozottuk.

2020. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van utolso koszi h irtal!

Pont errol beszelek.. en is angol hireket szoktam hallgatni youtubon, igy jobban megertek sokmindent..

Rovid nyitvatartas=> munkahelyek megszűnese , valtsag okozasa ez az egesz arrol nem beszelve h akiket kirugtak azok alig kapnak munkanelkulit.

Magasrol le vannak tojva

2020. ápr. 28. 07:52
 23/24 anonim ***** válasza:

Udv Londonbol, Nagy-Britanniabol.


Itt valoban sok a halalos aldozat.

De elozo evekben is ugyanugy magas volt az influenza aldozatainak szama.

Tavalyi szezon pl. pont nem.

De elotte 2017/18-as szezon 26000 elhunyt (1)

Szoval korabbi evekben is volt ilyen virusos megbetegedes. Es mindig is voltak virusok.


Itt is kiuritettek a korhazakat, hogy majd kell agy.

Csinaltak egy viruskorhazat egy kongresszuskozpontban 500 aggyal, ami 4000-re bovitheto.

3 het alatt 57 paciens fordult meg ott!


Es ezert kell megallitani a vilagot.


Itt mi meg elvagyunk, mert ad az allam penzt.

De Magyarorszagon???

Mondjuk ugy hallottam ott maguktol zartak be az ettermek stb.

itt a kormany kotelezo jelleggel bezaratta oket: ettermek, kiskajaldak, Meki sincs semmi gyorsetterem szinte meg elvitelre se 😌 tulelem erted, csak ah,

orulet.


Ja es egeszsegugyes a csaladom... szoval na, tudom mirol beszelek.


Ezek a tesztelesek is nagy faxsagok.

Mert ma tesztel vki negativat.

Holnap megy dolgozni, ujra elkaphatja.


Sot az immunitas kerdeses - ez virologia, ebben mar nem vagyok olyan penge.

De talan ha van immunitas attol meg fertozo lehetsz?

Es nem is vagy immunis valami tul sokaig.

Ezeknek meg utana kell olvasnom, de eleg gyerekcipoben jarnak.


De mindegy is.

Mert ha kijon, hogy nem leszel kozeptavon se immunis, hanem csak par hetig, akkor majd jol bezarnak minket a vakcina megjeleneseig itt a panikban.

Vagy ha szezonalis ez a szar (a cseppfertozo dolgok azok szoktak lenni, mert a cseppnek ugye a paras ido a jo)

akkor meg evente jatszuk majd a hattyu halalat.


Amugy ja en ezt latom. Evente majd beszivatjak a gazdasagot.

A kicsik szopnak.

A nagyok meg elosztjak a vagyont ujbol.

2020. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ja es itt is hoborognek mar az emberek!

Prosztatarakost nem mutik meg!!! Hat o nem tud honapokat varni baxxameg.

A cukros-pajzsmirigyesnek nincs kontrollteszt? Szedd tovabb ugy, ahogy eddig. Faxa.


Jaj hanyan lesznek meg, akiknek majd 3-6 honap mulva jon ki, hogy rakosok... es most meg megmenthetoek lettek volna.


Sajnalom az elhyunytakat es a csaladjukat, de nem elunk orokke. Es 80 felett mar barmelyik nap megeshet, hogy nem kel fel az ember.


Itt is a hiradoban elhunyt a 96 eves bacsi. Riporter vezeto kerdeseket ad az unokanak: Szerinted lett volna meg elet a nagypapadban ha nincs ez a korona? Fiu: hat igen, nagyon jovos-menos eleteros ember volt.


96 eves! 96. Influenza, stroke, egy eleses elviszi es ez az elet rendje. Csodas elete volt. De engem ha 96-ig elek egy rokon se sirasson basszus. Unnepeljenek, hogy 96 evig eltem! Az aztan egy szep szam.



Influenza brit kormanyjelentes: [link]

2020. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!