Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal-on keresztül történő...

Paypal-on keresztül történő fizetés esetén hogyan zajlik a folyamat?

Figyelt kérdés

Eladó vagyok egy PayPal-os tranzakcióban.

Kaptam egy e-mailt elvileg a PayPal-tó. Ez egy visszaigazolás, hogy a vásárló elküldte a pénzt. Viszont, amíg nem küldöm el a szállítási azonosítót addig nem írják jóvá a pénzt nekem. A problémám, hogy ha bejelentkeztem a PayPal-ba ott nem látok semmit. Ez normális? Hogyan működik ez?



2020. jún. 6. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
ÁTVERÉS,NEM KÜLDTEK pénzt neked.el ne küldj semmit.nigériai csalás néven keress rá a guglin!!!
2020. jún. 8. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. jún. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Röviden,talán más is tanulhat belőle:


Általában 1 kint élő rokon-gyerek-testvér részére "akarják"megvenni.


Főképpen banki átutalást jelölnek meg,és egy bankot is megneveznek ahonnan majd "jön"a pénz.


Ezt még egy "hivatalosnak"tűnő banki forma nyomtatvánnyal is megerősíti a"bank",aki igazolja nála van már a pénz.


DE.Add fel a csomagot és a feladó vevény másolatát küld el a banknak.Ekkor majd ők "át utalják a pénzt"az általad előre megadott számlaszámra.



Ez már évek óta megy a neten,de sajnos sokan bedőlnek a trükknek.Többek között én is majdnem így jártam 1 telefonnal.Csak azért úsztam meg mert beírtam a keresőbe a "bank" nevét,és azonnal kidobta a trükkös oldalakat az egészről.


Bocs kicsi hosszú lett,de inkább itt pár perc mint a bosszúság és anyagi veszteség."

2020. jún. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!