Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki a gazdag emberek mentora?

Ki a gazdag emberek mentora?

Figyelt kérdés

Rengeteget hallani, hogy a gazdagok a régi jó mentoraikra hivatkoznak. Kik ők? Van könyvük, vagy bármi hasonló?


Gattyánnál tudom, a mentora Lengyel Sándor, az Eos módszert tanító fickó, aki youtuber is.


De ki volt Elon Musk, Jeff Bezos, Bill Gates, Steve Jobs, Warren Buffett stb. nagy üzletemberek mentora? Nem említik őket valahol név szerint?



2020. jún. 17. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Bill Gates-nek, Steve Job-nak nem hiszem hogy nagyon szükségük lett volna mentora, ők egészen fiatalon feltalálták a jövőt, nem kellett utána őket pátyolgatni.
2020. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy volt mentoruk, Gatesnek talán még a Harvardon.De ő is említette, hogy a karrierje kezdetén volt mentora.
2020. jún. 17. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
WB-nek Benjamin Graham. Az Intelligens befektetőt érdemes egyszer elolvasni tőle.
2020. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2020. jún. 20. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Soros volt Orbán mentora, de elszörnyedt tőle mi lett tanítványából, ezért közellenséggé vált!
2020. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, ezt tudtam, sok politikus az ő egyetemén tanult, jól ki is használták az böreget. Sajnos politikuspalántákat nem szabad emntorálni, nem a leggerincesebbek. Politikusokat nem is nagyon szeretnék ehhez a kérdéshez csatolni, mert nem akarok, hogy a sárdobálás menjen itt is. De felpontoztalak, hasznos válasz.
2020. jún. 20. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!