Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A MOBROG oldalán a kérdőívek...

A MOBROG oldalán a kérdőívek kitöltéséért ténylegesen elutalják a pénzt?

Figyelt kérdés
Ha valaki töltött már ki ilyet, tudna tájékoztatni erről kérlek? :)
2020. dec. 7. 19:45
 1/8 Nxs válasza:
100%

Sajnos nagyon kevés pénz/kérdő iv van és valószínűleg hamarabb abba hagyod mintsem kitudnád venni a pénzed . Ez nekik meg éri mert kb szinte senkinek sem kell ténylegesen fizetni. Egy év allat lehet ősszeszedni pár ezret ha kitarto vagy.


Nekem nem jött össze 🤔

2020. dec. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Az első kérdőívnél az volt a gondolatom hogy egy nagy kamu. Mielőtt nekiallhattam az első tesztnek, egy csomó adatot kért. Azt is már valószínűleg hasznosítják de semmit nem kapsz érte. Aztán jönnek ilyen kamu értesítelek hogy van új kitolteni való teszted, amit ha elkezdesz kitolteni, akkor több mint a felénél szól, hogy nem felelsz meg a teszt kritériumainak, így bocsi de majd legközelebb. Persze a sok adatot amit bár kitoltottel szintén hasznosítják. Ugyhogy egy nagy csalás gyakorlatilag, remélem a tulaj majd gyógyszerre költi a bevételt :)
2021. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Igen, elutalják, ráadást fél percen belül a számlán is az összeg!

1500 Ft a kifizetési limit.

Jó párszor már kikértem tőlük.

2021. márc. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én pár perce kértem a kifizetést, össze is kapcsolódtak a paypal fiókommal, de 0 ft van rajta továbbra is. Valamit rosszul csináltam?
2021. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, nem szóltam. Most jött meg :D A SPLENDID RESEARCH GmbH küldi ki. Hát betojok... na akkor ezt töltögetem még mint a kisangyal.
2021. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nulla a számlám pedig már kaptam több pontot.A Morbog nem váltja át a pontot pénzre és PayPal e-mail címem nem fogadta el.De,mi lehet a baj?kétezer pont van kérdőíves és nem engedi át PayPalra
2021. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 colombov válasza:

Szia!

Hogy állsz a kérdőíves munkákkal?

Ez az oldal fizet paypalra.


[link]

2022. nov. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jól működik, és jól is fizet.
2023. aug. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!