Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tiniként, hogy gyűjtenétek...

Tiniként, hogy gyűjtenétek össze nagyobb összeget?

Figyelt kérdés
Törzskönyves yorkit szeretnék 60-70ezerért,és úgy kaphatom meg,ha egy részét összegyűjtöm.Ja és karira mindenkitől pénzt kérek.Más ötlet?:D
2008. dec. 3. 18:37
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha kapsz zsebpénzt, csökkentsd a kiadásaidat :)
2008. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arulj par felesleges cuccodat a teszvesz-en, vateran, most hirtelen ez jutott eszembe. Biztos van olyan, amire mar nincs szukseged, es ha olcson is adod, akkor is csurran, cseppen. Sok kicsi sokra megy. Kulonben pedig mennyi a beveteled tinikent? Ha megmondod, hogy mennyi jon be, es mennyi a kiadasod, es mire, akkor konnyebben lehet segiteni.
2008. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Tulajdonképpen mi a péknek akarsz 70E Ft-ot kiadni egy nyüzüge kutyára? Ingyen 100x jobb kiskutyákat lehet szerezni millió helyről.


Mellesleg ha rövid távon pénz kell, akkor vagy eladod a cuccaid (amint már írták), vagy kölcsön kérsz, vagy bevállalsz valami alkalmi diákmunkát. Egyiket sem tartom jó ötletnek, a helyedben inkább egy rendes, egyéniséggel bíró, okos kutyust szereznék be, ez pedig fillérekből megoldható.

2008. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De én yorkit akarok..
2008. dec. 3. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elég határozott válasz volt. Úgyhogy akkor irány az első olyan diákmunka szervezet ami nem kér pénzt a regisztrációért, és nyomás ládát pakolni vagy szórólapot osztani. 2 hónap alatt ebből összejön 70 rugó.


Esetleg csakúgy magadtól is körbejárhatod a környék házait, hogy nem lehet-e valahol takarítani, lombot söpörni vagy havat lapátolni. Néha bejön. Viszont: ha szüleid látják, hogy annyira komolyan gondolod, hogy nekiállsz egész hétvégeken kertimunkát csinálni, hogy pénzt keress a az új kutyusra, akkor biztosan meglágyul majd a szívük.

2008. dec. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Most olyan dolgot fogok leírni, amin sokan fel fognak zúdulni. Először is olvasd el a "Hogyan legyen gazdag anélkül, hogy nyerne a lottón" című könyvet Big Al-től. Másodsorban kezdjél el passzív jövedelmet termelő dologgal foglalkozni. És mint, hogy nincs vagyonod, tehát nem tudsz ingatlanokba befektetni, hogy az hozza a bérleti díj formájában a passzív jövedelmet, ezért marad a hálózati marketing, szájról szájra marketing, csúnya szóval MLM. Nehogy bárki is azt higgye, hogy MLM megszálott vagyok, mindössze másfél éve csinálom, de nagyon bejött. Ha 3 kiló esik be. Ja és egyébként cégvezető vagyok és van egy komoly tanácsadó irodám, de abból nem lesz nyugdíjam az tuti. Sok cég megkörnyékezett korábban, de nem tetszett a termékük, a nyomulós stílusuk, stb. Tavaly februárban találtam rá a NIKKEN-re. Egyedülálló cég, amelyik egyedüliként a világon a Totális Wellness megvalósítására törekszik. Nekem ez jött be és mivel neten is lehet regisztrálni és nem kötelező születési dátumot megadni (csak 18 év felett lehetne elvileg) ezért már most csinálhatod akár.

[link]


[link]

2008. dec. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Hát lehet hogy másik oldalról kell megközelíteni, és nem sok pénzt keresni, hanem olcsó kutyut. Ha mindenképp yorkit akarsz (ami amúgy szerintem sem jó ötlet, mert túl van tenyésztve és ezért hogy szépen fogalmazzak..zizi) Na mindegy. Szóval menhelyeken is lehet fajtatiszta kutyákat találni!(neten is vannak néhány menhely oldalán fotók) és megmentesz vele 2 kutyát - azt, akit kihozol, és azt, aki a helyére bemegy, és így nem ölik meg! Amúgy apróhirdetésben is néha van, h ingyen örökbe lehet fogadni, vaterán is. És ha menhelyen nem találsz fajtatisztát, yorkie keverék ugyanolyan aranyos lehet, sőt!
2009. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!