Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valakinek van ezzel a vagyonte...

Valakinek van ezzel a vagyonteremtés magánpénzügyi akadémia dologgal tapasztalat,ha van milyen?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 23. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyertelmu lehuzas
2022. márc. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony, ez lehuzas, kamu.
2022. márc. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Néztem, már több posztot is a nőtől volt mikor kicsi pénzeket félretéve hogyan spórolj.Nagyon biztatóan tudja előadni ő is meg a többiek de tudom az átverésekhez hitelesnek tűnő embere kell.
2022. márc. 24. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap végignéztem a két fő videót a linkelt oldalon (cirka 1 órát b.szt.m el).


A tények amiket felsorol valóban igazak, ezt a részére teljesen aláírom.

Ráadásul egész jól is vázolta fel.


Ellenben egy olyan dologért kér el "irdatlan" mennyiségű pénzt amire rengeteg ingyenes alternatíva van.


Tőzsdei közösségből van vagy 5 nagy magyar facebookon ahol szintén vannak guruk akik segítenek.


Az alap tudás megszerzésére meg vannak kimondott ajánlott könyvek (ami pont most a fejemben is van nincs 3 ezer forint viszont full alapot lerak neked) töredékáron.


Harmadrészt mindenkinek ki kell építenie a saját taktikáját idővel, nem jó ha csak másolod a portfóliót.

Erre mondják azt, hogy ne halat adj a kezébe hanem tanítsd meg halászni.


Nekem tökre olyan szagú volt mintha ez a nő abból csinálna bizniszt, hogy több könyv és kereskedő tananyagát egybegyúrva eladja interaktívabb videós formában átfogalmazva kicsit.


Én biztos nem "fektetnék" ebbe az oldalba.

2022. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!