Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Váltanátok munkahelyet, ha...

Váltanátok munkahelyet, ha hamarosan gyereket akarnátok?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje dolgozom, semmi akadálya nincs már a gyermek vállalásunknak. Megbeszéltük még az évet végig dolgozom és próbálkozunk.

Decembertől. Ezt elképzeltük és nagyon szeretnénk. Csak hogy lett egy állás lehetőségem azonos feltételekkel a lakóhelyemhez nagyon közel. Számomra az utazgálás nagyon fusztráló. Tudnék az idő alatt főzni, takarítani, de szinte semmihez sincs erőm, csak aludni, ha hazaérek.:( Párommal több gyermeket is szeretnénk bevállalni 2-3-at.

Akiket eddig megkérdeztem vagy azt mondták érdemes lenne bevállalni a közelebbit, hogy jobb legyen nekem a jövőben meg a gyerekeinknek is. Kérdés, hogy mennyit dolgozzak még?

:( Mert nekünk ez a lehetőség hirtelen jött és már kb. Fél éve mondogatjuk a decembert és várjuk elmondhatatlanul:D

Most tudnék kezdeni szeptember 1-től az új helyen. Határozatlan munka lenne.

Pàrom nagyon szeretné, hogy átjöjjek, de ő is kicsit bizonytalan, mert a másik helyen nem lenne gond, ha átjönnék.

A munkahelyem szeretem, mert szuper a közösség. Szerencsésnek érzem magam, de az utazgálás miatt sok stresszt eszek.

Sajnos a munkaköröm olyan, hogy terhesen ebben nem soká dolgozhatok, szinte egyből mennem kell majd.

:(

Gondoltuk, hogy esetleg április 1-től próbálkoznánk, maximum addig kihúznánk.

Azt érzem hogy bánnám, ha nem vállalnám be aztán esetleg még se jönne a baba.

A korunk miatt se szeretnénk tovább húzni, mostanra teljesen megérettünk rá.

Kérdés mi tévő legyek:(?



2022. júl. 18. 08:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szeptembertől kezdenem kellene azonban az új helyen, azaz jövőhéten fel kell mondanom!
2022. júl. 21. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!